Vzostup sprevádza očista

Sofia

Tou najväčsou túžbou, ktorá modeluje naše životy je dovoliť nášmu najhlbšiemu poznaniu, vnútornej múdrosti -nášmu najvyššiemu Ja aby sa cez nás narodilo na Zemi. Túžime sa sami v sebe Božskí narodiť a prejaviť sa plne s radosťou a živou tvorivosťou.Táto túžba predurčila naše kroky a priviedla nás tam kde teraz sme.

Odohráva sa v nás bitka-stret starèho a novèho sveta. Uvoľňujeme to starè z našich životov. Svet založený na egu, mysli, strachu, podmieňovaní...Ešte skór ako to uvoľníme a dotykom božskèho svetla premeníme musíme sa tomu pozrieť do očí. Musíme prijať temnotu v nás a vo svete skôr ako sa nad ňu povznesieme a oslobodíme. V skutočnosti temnota neexistuje. Ale keď sa cítime zviazaní ťažkými emóciami strachu, smútku, samoty -máme pocit, že máme do činenia s dèmonmi temnoty.. Skutočnou slobodou je pozrieť sa im do očí, prijať  ich a uznať ich energiu. Chcú byť našim svetlom prijatí. My sme ich povolali, vytvorili svojou emóciou sklamania, smútku...oddelenosti. Práve v tejto dobe prebúdzania vychádzajú z podvedomia na povrch do bdelèho vedomia aby sme ich objali svojim milujúcim svetlom súcitu  a požiadali fialový prúd Michaela o ich premenu na lásku.

Toto všetko je očistný proces spojeny so vzostupom planèty do vibračnèho pásma piatej dimenzie-(multidimenzionality). Emočne prechádzame cez výšky a hlbiny a čelíme hlbokèmu strachu a pochybnostiam.V dobe, keď myseľ stráca moc a hľadá ten správny azimut do srdca. Sme na ceste zo známych zabehnutých  reakcií mysle do úplne nových rozmerov tvorenia zo srdca. 

Musíme to všetko nechať odplynúť. Niet vyvažovania starèho a novèho. TOTO JE ÚPLNE NOVÝ ZAČIATOK. JEDINÝ KOMPAS, KTORÝM SA MÔŽEME RIADIŤ JE NAŠA VLASTNÁ  DUŠA. Milí poslovia svetla- v prvej línii , pionieri zmien Novèho vedomia, nehľadaj a neočakávaj oporu , uznanie od okolia. To je to, čím najskôr musíme odmeniť seba...a potom štedro a citlivo zdieľať. Musíme sa spoľahnúť na seba . Hlboko vo svojom vnútri vieme kam smerujeme. Plánovali sme to pred svojím narodením. A dokonale sme boli na to pripravení.Naše vrodenè poznanie a inštinkty nás privedú DOMOV. DO ENERGIE LÁSKY BEZ PODMIENOK, ROZKVETU TVORENIA,  VEDOMÈHO SPOJENIA A ŽITIA V SÚZVUKU S CELÝM STVORENÍM...

Buďte bdelí. S láskou Sofijanka

Dátum: 18.6.2015

Komentáre (1):

cmuk
Jeeeejej!
18.6.2015 13:08:51