Výzva tejto doby

Sofia

Veľkè zmeny, ktorými teraz prechádzame súvisia s uvedomením vlastnèho zmyslu života. Tým musí každý prejsť sám. V čase, ktorý prirodzene dozrie. Slnko v Srdci-so všetkým , čo tvoríme je zhmotneným prianím ukázať cestu von z dualitou, obmedzením a strachom presiaknutých energií doby, ktorá končí.Doširoka otvoriť bránu k Vedomiu JEDNOTY  v  ktorej spoznáme svoju Božskú podstatu. 

Kľúčom tým najprirodzenejším pre všetkých je RADOSŤ... Nájsť v sebe to, čo ma očistí, lieči, zharmonizuje, rozžiari, naplní. Sme tu kvôli sebe. Ako rastieme, rozvíjame sa ,pomáhame svojou energiou pozdvihnúť vibrácie ľudstva. Plne, v tele. Nie sebaobetovaním. Seba rozžiarením. Je to zápas viery. Sme generácie, ktorè tvoria premosťujúci vibračný mostík zo starèho vedomia k novèmu. To starè mobilizuje k boju a podporuje myšlienku, že život je o zápase a utrpení: "Musíte bojovať o prežitie, nemôžete dôverovať svojmu ľudskému druhovi, musíte sa mat neustále na pozore..."-toto často počúvame. Toto je pečať doby, ktorá KONČÍ!

A duša, tvoriteľka novèho vedomia šepká cez naše pocity: Ste tu na Zemi, aby ste vyjadrili slobodu a kúzlo duchovných ríš, z ktorých prichádzate. Ste tu pre to, aby ste ich vnieslido formy, zhmotnili svoje túžby a umožnili ich zažívať ostatným. Áno vy ste poslovia Svetla, pričom Svetlo znamená Slobodu, radosť, ľahkosť, lásku.A boli ste na Zemi uz státisíce liet s rovnakým zámerom. Rozpomeňte sa cez tú radosť duše, ktorá premosťuje veky."Ďakujeme dušička za pripomenutie. 

A toto je možne len vlastnou zmenou vo svojich dennodenných výzvach. Tu. Teraz.V práci, v partnerstve, vo vzťahu k sebe. 

Mnohí ste prebudili odvahu a oslobodili ste sa od práce , ktorá vám okrem peňazí dávala istotu v système, poisenie, zadelenie, pravidelnè povýšenie...ale vaše krídla a sila tvoriť sa v štastí prebudili v okamihu , keď ste položili výpoveď na stôl. Všetci vás pokladali za bláznov. V skutočnosti nimi ste-v očiach smrteľníkov.:-)Vo vlastných očiach srdca vám systèm pomohol uvedomiť si svoj tvorivý potenciál, svoju ODVAHU A VIERU ...SKOČIŤ. Veď nemáte istotu, či tie bylinky, čo túžite pestovať narastú a uživia vás, alebo, či tie liečivè obrazy nájdu záujem ľudí. Žiadna istota!!!!Len čosi vo vnútri vás vedie, motýle v bruchu, túžba žiť s tým štetcom v ruke celý deň ponorený do toho super stavu šťastia. A práve tá energia pritiahne toľko ľudí, koľko treba aby ste žili v hojnosti. Práve týmto odvážnym krokom ste učinili skok vo vedomí. Lebo začali ste ŽIŤ NOVÈ VEDOMIE. TVORIŤ ZO SRDCA. TVORIŤ A ZNÁSOBOVAŤ ENERGIU PRÚDIACEJ HOJNOSTI. Ďakujem z celèho srdca vám, ktorí nasledujete volanie srdca žiť SVOJ ŽIVOT A TVORIŤ, ROZVÍJAŤ SVOJE OD BOHA DAROVANÈ VLOHY. Prajem vieru, trpezlivosť na každý deň, vzájomnè zdieľanie a odhodlanie vytrvať. :-))Vesmír je múdry a vo všetkom nás podporí. 

Buďme bdelí a ustrážme myšlienky a pocity typu...nedá sa, musím bojovať o prežitie,  musím dokázať, zavďačiť sa, splniť limity, nesmiem sklamať, zradiť, ....

Teraz je čas modelovať svoje zámery a rozvíjať, šperkovať a pestovať tieto semená nášho novèho Života šťastia. 

Na to sme tu. Byť šťastní. 

Ľúbim vás. Sofia.

 

 

 

Dátum: 12.8.2015

Komentáre (2):

Janka M
Ďakujem za úžasné povzbudenie, po prečítaní ktorého mi naskočili zimomriavky a zároveň mi pripomenulo moje sny a túžby, ku ktorým smerujem.
13.8.2015 13:46:01
Zuzana
Uzasne...nadherne..posilnujuce..dodavajuce odvahu...dakujem z celeho srdca..
12.8.2015 18:40:19