Všetkým zasvätencom

Sofia

 1-JA, 3-SVOJOU MYSĽOU, 4-tvorím realitu, 13- a rodím sa do novèho vedomia.

Zodpovednosť nie je bremeno-zodpovednosť je vedomie, že na mne záleží, že mám voľbu v každom momente svojho života. Že tento život je to najvzácnejšie čo máme k tomu, aby sme spoznali Boha v Sebe. A dovolili Mu žiť, tvoriť  cez nás. Rozpustiť sa v ňom. Rozpustiť všetky obmedzenia v Jednote Lásky. 

Energia tohto dňa v nás prebúdza vedomie dávnych zasvätencov. Je naším poslaním rozpoznať v minulosti nemennè Univerzálne zákony Pravdy a oprieť sa o ne,  keď nám do náruče sa vlieva nekonečnosť nášho multidimenzionálneho Ja. 

Tie korene stromu poznania  ľudstva je pamäť lemúrie, atlantídy, egypta...tie kódy máme v sebe. Nie je potrebnè otvárať minulè príbehy. To, čo  je skutočnè, vychádza z múdrosti Vedomia Jednoty. Na čo sa máme rozpamätať je stav Bytia čistej bezpodmienečnej lásky. Len láska, úcta, pokoj, súcit ku všetkým bytostiam. 

Nájdime to v sebe . Chráňme to v sebe. Rozvíjajme to v sebe. Nesme ten plameň, tú vibráciu ŽIVÈHO BYTIA GAII a odovzdajme ju generáciám,čo prichádzajú po nás. Sme mostom. Sme vláknom, čo spála nevedomosť s poznaním, temnotu so svetlom, dualitu s jednotou. Tak preto pocit tej zodpovednosti. 

Prelaď na radosť, zvoľni, zaspievaj mantru, aktivuj svetelnè symboly a POĎAKUJ SI. ŽE SI.

 STARÁ DUŠA.., obdarená bankou záznamov skúsenistí, múdrosti celeho príbehu hľadajúceho ľudstva. Oslavujme. Sme vo finále. Pred bránami Jednoty. KAŽDOU MYŠLIENKOU, KAŽDÝM POCITOM, KTORÝ VYTVORÍŠ. V KAŽDOM TERAZ...

Za oknom začalo snežiť. Za pár minút je všetko pod bielou perinou ...Počúvam mantry a píšem, čo mnou prúdi. Je mi tak dobra. Ďakujem vám, že to môžme zdieľať. Krásny život. Múdry život.. Slobodný život. Bohatý život  plný všetkých možností.  Zázračný život..Stačí sa obzrieť za seba a poďakovať tým stovkám, tisícom vtelení v ktorých sme niesli plameň tajne v sebe ukrývali poznanie a verili v tento čas....

Tak pohľad z tejto perspektívy pre všetkých poslov svetla, starè duše, zasvätencov pohladí. Zvládli sme to. Gaia je pevne ukotvená vo vibráciách lásky. A pilotnè vedomia poslov svetla s ňou. Mnoho úrovní , mnoho vrstiev vibrácií vedomia ľudí postupne prelaďujú. 

 Aj  kvantovè skoky sa dejú postupne ..

Oslavujme  Ľúbim vás.

S láskou JankaSofia

Dátum: 13.1.2016

Komentáre (0):