Vnútorná Pravda

Sofia

 Od okamihu ako dáme povel nášmu životu a vkročíme na duchovnú cestu  začína sa skutočnè dobrodružstvo. Nastúpime do vlaku, ktorý sa neustále zrýchluje, tak ako sa zvyšuje vibrácia  energií  postavením Zeme voči centrálnemu slnku Galaxie, Metafora vlaku je veĺmi jasná, pochopiteĺná pre všetkých. Pamätám si rok 2012. Bolo letnè ráno a vtedy 13 ročný Matúš -Dankin syn prišiel k nám s veĺkou dilemou. -"tak stále počúvam o tom decembri a konci sveta a ...čo vlastne bude?A oplatí sa mi kúpiť to plejstejšn? " Matuš-hovorím mu  , s prezieravou múdrosťou nezaťažiť detskú dušu teóriami. "Opýtaj sa anjelov, oni ti to povedia,."

O pár dní opäť  ráno rozlepil oči, natiahol sa a so širokým úsmevom spustil.: "Už viem o čom to bude. Rozumiem tomu , anjeli mi to ukázali v sne." 

Rozhovoril sa  : "Všetci ľudia na planète cestujú v jednom nekonečne dlhom vlaku. Je to čarovný vlak. Má mnoho vagónov, rôznych farieb. Ľudia vo vagónoch sú navzájom spojení tým ako myslia a ako žiaria. Ten vlak sa neustále zrýchľuje. Je mnoho prekážok, ktorè sú súčasťou hry o ktorej všetci, pred nastúpením do vlaku vedeli. Potom zabudli. Pri každdj prekážke sa vlak zatrasie a nastáva premiestňovanie. Ľudia prestupujú z vagónov do  vagónov zase podľa toho ako svoje svetlo zmenili. Na konci vlaku sú vagóny, ktorè sú veľmi tmavè, vyletujú z koľají a dosť sa trápia... Postupne sa odpájajú. Nestíhajú. A vlak sa stále zrýchľuje. My sme vo vagóne, ktorý si to užíva.Veľakrát sme prestúpili a teraz je nám dobre... A potom to príde..."-Záhadne sa zatváril Matúš a rozprestrel pohľad? Ticho sa dalo krájať. 

A čo prìde...? Hovor, co sa udialo ďalej?"-ťahali sme proroctvo

"Opýtajte sa anjelov...isto vám to zjavia"-s pokojom osvietenèho odvetil a po chvíli dodal :"ozaj a to plejstejšn-  budem rád..ešte si ho užijem"

Keď si na to spomeniem, vždy som dojatá nad jednoduchosťou múdrosti a spôsobom, ktorým je nám pravda zjavená. Všetci máme prístup k Poznaniu a je nám zjavenè formou, ktorá je jasná a nám zrozumiteĺná. Dôležitá  je úprimnosť a otázka plynúca zo srdca. A nadovšetko - otvorená myseľ i srdce zachytiť, prijať a dekódovať odpoveď.  Prichádza všetkými zmyslami , symbolmi, obrazmi, pocitmi...je to pre nás a v tej chvíli to jednoducho vieme.

 A deti sú najčistejšou studňou Pravdy. Sú zázrakom ,ktorý prináša perly rýdzosti v zložitosti sveta. Ten príbeh pokračuje. Niekedy nabudúce...

Prajeme vám čístè spojenie s prameňom Pravdy vo svojom srdci. 

Sofijanka a Slnko v Srdci.

Dátum: 23.5.2015

Komentáre (2):

Anica
SofiJanka veľké zimomriavky som mala pri čítaní Matúšovho príbehu...
Prekrásky deň s jarným očistným dažďom želám nám....
23.5.2015 18:53:06
Majka
Janka, uzasne posolstvo na dnes. Aj ked prsi, slnko svieti
23.5.2015 13:31:41