Viera vo vyšší prejav lásky

Sofia

Zázrak je odmenou viery. Viera je mostom k novým brehom Vedomia. K novèmu stavu vnímania reality a okolností, ktorè sprevádzajú vzostup.

Na osobnej i celospoločenskej úrovni. Všetko so všetkým súvisí. Reality sa prelínajú a navzájom podporujú. Či hľadím do novín, či do vlastnèho života- všade sa zrkadlí moja optika. Optika mojej viery. Duchovným rastom vlastnèho vedomia rozpúšťame filtre viery iných ľudí, rodičov, spoločnosti, mèdií a rodíme sa do vlastnej viery. Svet okolo seba i vovnútri je prejavom vlastných skúseností a alchýmie múdrosti -VIERY V BOHA V SEBE.

. ČOMU VERÍM? VERÍM V SILU LÁSKY?  VERÍM V SEBA?VERÍM V DOBRO V ĽUĎOCH? VERÍM, ŽE VŠETKO JE CESTOU K SEBASPOZNANIU, OSVIETENIU, ZJEDNOTENIU, PLNeETÁRNEMU  VZOSTUPU? ŽE VŠETKO JE PROCESOM NAŠEJ SKÚSENOSTI?...S BOHOM K SEBE????

ČI...????

Viera je tá magická energia, ktorá je jedinou pevnou pôdou v kvantovom skoku do neznámeho. Len pre odvážnych, ktorí vidia srdcom. Práve viera je skúška Poznania . Vo všetkývh okolnostiach života. Nikde sa to nenaučíme. Len v škole na vlastnej ceste života. Vážme si a zušľachťujme našu vieru. 

Ľúbim vás.

S láskou Sofijanka.

Dátum: 25.9.2015

Komentáre (1):

Dana
Krásne zamyslenie, ďakujem.
25.9.2015 15:31:53