Vidím Boha v tebe...

Sofia

Videli ste Avatára?  Keď jej položil ruku na srdce , hlboký pohľad do očí...VIDÍM ŤA-  to je pozdrav plne prebudenèho ducha, ktorý rozpoznáva Božskú Podstatu v každej bytosti.  Je pozdravom, ktorý je pripomenutím, že sme z Jedinèho Zdroja.

Skutočná láska je spojením bytostí, ktorè sa rozhodli, že si budú pripomínať  a pomáhať rozvíjať Božskú iskru v sebe. V dobrom i zlom, vo svetle i v tme...VIDÍM LÁSKU V TEBE, VIDÍM VESMÍR V TEBE, VIDÍM DOBRO POD BRNENÍM STRACHU, VIDÍM SVETLO POD MASKAMI BOLESTI.....VIDÍM ŤA.

Tak toto je posolstvo pre všetkých lásku hľadajúcich. Polož dlane na svoje srdce... 

Začni od seba. A potom v predstave pozdrav svojich blízkych, priateľov,..učiteľov života cez bolesť...buď vytrvalý a bdelý

Kráčame k vyspelej civilizácii, tvoríme si ju prvým pohľadom do očí človeku. Prebúdzame v človeku to, čo v ňom vidíme, čo v ňom chceme vidieť. Oceňovanie je kľúčom  k vedomèmu tvoreniu lásky a dobra. Oceňujme v každom človeku to, čo v ňom vidíme očami srdca. Snaž sa v ľuďoch vidieť viac ako ti ukazujú..Staň sa otvoreným OKOM LÁSKY V KAŽDOM POHĽADE, DOTYKU, SLOVE, OBJATÍ...

VIDÍM SVETLO V TEBE..

Začína svitať. Bude štvrťnapäť. Osvietení tento čas nazývajú BRAHMAMÚRTHA..Čas, keď sa spája noc a deň, je mostom medzi výdychom a nádychom,. Mesiac stráca svoju silu a slnko je pod oranžovým obzorom. Koncert ticha , príroda sa začína prebúdzať. Posvätný čas otvorenia všetkých brán. Boh má rád túto chvíľu. Vtáci to vedia. Začína sa koncert v tej najkrajšej koncertnej sieni. Na lúke, pod stromom a presvetľujúcou nebeskou klenbou.

Život je tak krásny. 

Sofia

Dátum: 6.7.2015

Komentáre (3):

cmukes
Jaaaj, veru NADHERNY a rozmanitý! Dakujeme s laskou....
7.7.2015 01:02:09
Anica
SofiJanka ĎAKUJEM za dnešné pre mňa slávnostné poslostvo! Je mi krásne a užívam si život aj s UČITEĽMI, ktorí ma posúvajú na mojej ceste.
6.7.2015 09:01:53
silvia
Milovaná Sofia,
takéto niečo nádherné čítať pri nalaďovaní sa pred novým dňom... božsky úžasné...
ĎAKUJEM a objímam s láskou
6.7.2015 07:25:21