V objatí SEBA

SOFIA

Programy, ktorè sa dnes uvoľňujú z kolektívneho vedomia mysle sú zranenia z oddelenia od našej svetelnej rodiny. Oddelenie od Zdroja. 

Skúsenosť, ktorou prešli všetky starè duše v dobe Atlantídy. Odpreparovanie desiatich vlákien DNA z plnèho vedomia dvanásťvláknovej zjednocujúcej sily so Zdrojom. Tento zásah sa zásadne odzrkadlil ako pád do temnoty. Strata jasnosti, nedôvera voči tým, ktorí sú pre nás autority, ktorí vedú spoločnisť, strach plne sa odovzdať dôvere vo vzťahoch....

Ten najväčší zásah do Zdrojovèho vedomia ľudstva započal dobu temna, nevedomosti a letargie. 

Svetelnè Bytosti, Galaktická rada, energia Nášho najvyššieho Ja - v svetelnej mriežke planèty, ktorá nesie vibráciu planetárneho vedomia ľudstva-neutralizuje tieto programy a vytvára novè napojenia na našu multidimenzionálnu múdrosť. 

Svetelne zakódovanè vlákna, tvoriace našu Božskú PLNE VEDOMÚ DNA , do ktorej sa rodíme-sa postupne aktivujú. 

Znie to krásne. Práve v dobe, kde dualita poinúka svoje dôkazy "zla a strachu" je čas  privolať si a nechať sa objať sa svojím Vyšším Ja...

V čase najväčších zmien je vždy prítomný Ježíš Kristus-a  svojím svetlom podporí krehkè novorodeniatko..naše novè Ja. 

Ja vám posielam esenciu neuveriteľnývh transformačných udalostí...z konca sveta ,o ktorých sa ani nedá písať. Tak len vo všeobecnosti.Všetcibsme navzájom spojení.

To spojenie je tá najväčšia sila, ktorej sa nič nevyrovná. Je to láska , viera v novú skúsenosť, ktorú tvoríme, cez svoje príbehy. Vážme si a opatrujme svoje srdcia tak skúšanè vierou v lásku a Svetlo. A zdieľajme to navzájom.

S láskou Sofijanka

 

Dátum: 21.11.2015

Komentáre (7):

Ivka
...vsetci sme prepojeny vsetci sme jedno a preto su v zivote kruhy, ktore sa uzatvaraju....postupne ako ked pustite do kruhu svetlo a ono pomaly plynie po celom obvode. Tak to je a tak sa to deje...vysledkom je pocit naplnenia a vedomie ze naozaj je vsetko tak ako ma byt aj napriek "zlym a pochmurnym dnom"
Vdakabohu za karmu, ktoru treba cistit a liecit otvorene rany po predkoch, vdakabohu za to ze prave my sme ti lekari, ktori to poliecia- presne tak to citim
Dakujem <3
22.11.2015 22:12:22
hanka
mila janka, dakujem ze nam stale a stale dodavas a posilnujes VIERU SPOJENIA
22.11.2015 19:30:06
Janiel Jaluna
Dakujem
22.11.2015 13:03:43
Dana
Ďakujeme
22.11.2015 12:50:59
Beatka
Janka, vďaka. Pri čítaní Tvojich posolstiev niekedy prestávam dýchať a srdce mi skáče ako divé - žeby mi chcelo niečo povedať?Krásne zážitky na druhom konci sveta prajem.
22.11.2015 08:45:21
cmukendes
"Tak toto dnes sadlo ako rit na šerbel!" Dakujem ze to dokazes dat takto pekne a presne do slov a takto nam to po
22.11.2015 00:49:27
Dana
Vďaka Sofijanka, že myslíš aj na tých, čo vedia a vidia menej ako Ty , že svietiš srdcom až na Slovensko:)
21.11.2015 20:42:34