V kotli premeny

Sofia

Vesmír prikladá do kotla premeny. August sa len rozbieha a ôsmy mesiac osmičkovèho roku nikoho nenechá na pochybách, že z tejto ohnivej búrky energií vyjdeme cistí ako kryštál a vybrúsení ako diamant.

Pozdvihnúť vibrácie ,ukotviť vedomie  v strede -v centrifúge okolností je výzva na každý okamih. Rast a premena sa dejú na mnohých poliach naraz . Táto doba z nás tvorí skutočných duchovných majstrov v praxi. 

Uzemňujme sa niekoľkokrát denne. !To plati najmä dnes, keď cesta, kľúč dña    9-9-9 vysoko ladí vplyv kozmickej energie vo všetkom ,čo robíme. Jadro Zeme má silu, múdrosť a informácie prebudenè v našom vedomí v okamihu, keď to potrebujeme. NAVRACIA NÁS DO PRÍTOMNOSTI A VEDOMÈHO PREŽÍVANIA VŠETKÈHO PLNE V TELE!

VZŤAHY- venujme im zvláštnu pozornosť. Neodkladajme rozhovory na inokedy, že príde vhodnejší čas, ochladí sa, zaprší, nejak to vydržím, zabudne sa... Je čas zavŕšiť predchádzajúce vyplavovania hnisu z rán....liečiť láskou, pravd ou, pohľadom do očí, pohladením....hlavne PRAVDOU. KULMINUJE ZÁŤAŽ KARMICKÝCH VZŤAHOV. BOJ nie je riešením. Je lepšie odlúcenie so vzájomnou úctou a vďakou ako napätie, čo mrzačí dušu. Vzťahy vyjadrujú nás vzťah k sebe. 

A nezabúdajme ..VEDOMÝ ZÁMER JE HYBNÁ SILA ZMENY. Boh sa nás dnes i v každý okamih pýta:" ČO CHCEŠ, POVEDZ MI, AKO SA CHCEŠ CÍTIŤ....vo vzťahu, v tele, v práci..."a celý vesmír sa spojí

S láskou Janka....

 

Dátum: 10.8.2015

Komentáre (2):

Anculka
Dakujem :*♥
10.8.2015 22:35:18
Anica
Mám pred sebou cestu a som rada, že teraz čítam Tvoje posolstvo SofiJanka! Sama seba sa pýtam, čo ma tam čaká... čo ma čaká? Karmické slučky ma občas veľmi tesne zvierajú, napriek tomu som šťastná :-)
10.8.2015 11:21:53