Uvoľnenie rodovej karmy

Sofia

Poslovia svetla so sebou často nesieme úlohu navyše- vo vzťahu k svojim rodičom,alebo k svojim pokrvným príbuzným.S príchodom na Zem- naším jasným zámerom je prebudiť sa, uvoľniť sa zo zovretia vedomia založenom na strachu a otvoriť sa energii bezpodmienečnej lásky. Túžba poslov svetla je pomáhať , liečiť a učiť druhých, prebúdzať vedomie srdca a poznanie Jednoty vo všetkom. Preto sa mnohí poslovia svetla rodia v rodinách, ktorých korene sú uviaznuté vo vedomí strachu a bolesti. Budeme svetlo vnášať tam, kde je tma, múdrosťou osvietime nevedomosť a láskou požehnáme strach--hľa náš zámer na počiatku- a šup sem..pobozká nás anjel zabudnutia a misia započala-dobrodružstvo posla na ZEMI vo fáze keď na konci tunela vidieť svetlo.

Pretože našim zámerom je prelomiť staré a zaseknuté vzorce,sme často priťahovaní ako magnet k problémovým situáciám, kde energia viazne ako v slepej uličke. A svojím tak trochu nepochopiteľným nastavením viery rozhýbeme energiu ...lebo očakávať zázrak je v našej povinnej výbave bytosti hviezd.

Ako niesť svetlo, byť svetlom a nestratiť sa , neuviaznuť zabudnutý v emocionálnych slučkách je ozajstné majstrovstvo. Keď nie je svetlo duše posla premeny rozpoznané, často sa dočasne stratí v emóciách samoty, či dokonca depresie.

Ako pracovník svetla si priekopník, ktorý chce prelomiť obmedzenia starých mentálnych programov a uvoľniť v nich uviaznutú energiu. Či už v rodine, alebo v práci – vo svojom prostredí si takmer vždy prvý, ktorý vnesie zmenu. Svoje spriaznené duše stretávaš až neskor. Po skúškach viery a odhodlania zisťuješ, že nie si sám, že okolo teba je spústa podobne cítiacich duší. Ľudí, ktorí odrážajú tvoj prebudený stav bytia.

Osamelý boj,cez ktorý musíme všetci prejsť, aby sme objavili svoje SVETLO- je pre nás najťažším bremenom. Na úrovni duše sme si zvollili túto cestu vedome, ale je oslobodzujúce objať svoje zranené dieťa a prežiariť ho čistým a hlbokým vedomím . priviesť ho do jadra lásky v ktorej sa opäť rozpozná.

Úlohou Poslov svetla vo vzťahu k rodine je stať sa tým , kým sme. Tým, že to urobíme, naplníme svoje poslanie. Našou úlohou nie je kohokoľvek meniť. Nie sme tu na to, aby sme druhých zmenili. Dokonca našou úlohou primárne nie je spraviť svet lepším miestom ... Našou úlohou je prebudiť sa. A jasné, keď sa prebudíme, svet sa stane lepším miestom, Gaia zažiari. Pretože naše svetlo tu bude žiariť a prinesie radosť a osvietenie druhým. Ale- nezameriavajme sa na svet, či je to už naša rodina alebo akýkoľvek iný vzťah do ktorého vstupujeme.

Nie je našou prácou zapaľovať svetlo v srdci niekoho iného.Je to na nich, a ceste každého...čas dozreje. Možme ponúknuť iskru, ísť príkladom, žiariť poznaním vlastnej skúsenosti...ale nie sme zodpovední za prebudenie niekoho iného. A toto je podstatné pochopenie vo vzťahu k pokrvnej rodine.

Rodinná karma je uvoľnená, keď aspoň jeden člen rodiny rozpustí záťaž tým,že sa oslobodí od emocionálneho bremena bolesti, ktoré na seba zobral a vstrebal v detstve...a ktoré dokonca može byť aj v jeho génoch. Ten, kto zlomí kúzlo...uvoľní kliatbu ako prvý...tým, že pomože sebe. Tým že sa oslobodí poskytne energetickú stopu , matricu lásky ostatným v rodine. Je nádejou, vierou v lásku, ktorú cítiť. Svetlom, čo vidieť.

Len tým , že žiari, že žije svoje svetlo. Je na ceste. Je cestou.Láskou, ktorá  má silu neba i Zeme.  

Pre toto sme tu.

S láskou Sofia

 

 

Dátum: 20.5.2015

Komentáre (7):

Maťo
Dakujem Sofia....
2.6.2015 23:59:41
Elzaca
ďakujem ďakujem ďakujem, občas počúvam meditácie, pri ktorých sme v spojení so svojím vyšším ja a sme na zhromaždení medzi ostatnými svetelnými bytosťami, počúvam som to s láskou a veľmi príjemným pocitom, avšak keď otvorím oči, alebo prosím o rozpoznanie, kto som a prečo som tu,tak ...
a tak mi odpoveď prišla až teraz po prečítaní tohto prameňa :) Ďakujem
21.5.2015 12:28:01
Ladka
uzasne, citala som o sebe :) viem to, lebo som to citila, presne do bodky. zase dalsie potvrdenie toho preco som tu. dakujem za odkaz :)
21.5.2015 09:25:10
hanka
janka moja, z duse mi hovoris a ja ti za to dakujem
20.5.2015 19:52:31
Janka st.
Ďakujem za tento PRAMEŇ
20.5.2015 18:32:52
Dana F.
Opäť niečo presne ako pre mňa..Ďakujem zo srdca, si pre mňa a mnohých ďalších ľudí Svetlom prineseným do tmy..
20.5.2015 09:41:00
Anica
Mať jasno v tom, prečo sme TU je krásne vedomie! ĎAKUJEM za otváranie očí!!!
20.5.2015 08:54:25