Umenie alchýmie spokojnosti

Sofia

 Tie najdôležitejšie veci sú tie najjednoduchšie. A zmeny, ktorè chceme vidieť vo svete sú dostupnè a hýbateľnè z nášho vnútra. Kvantový skok vo vedomí je paradoxne krokom k SEBE. 

Keď prijmeme všetky ohniská  odporu v sebe, všetky protiklady...zavládne vo vnútri hlboký mier. Pocítime znovuzrodenie a to najväčšie šťastie žiari prostou spokojnosťou a súladom. Kĺudom. Mierom. Spory ,krivdy vonku získajú iný odtieň ,doslova rozplynú sa , inè začina duša priťahovať. Nová vo všetkom vidí jasnosť a krásu. Vnútorná harmónia sa rozšíri do všetkých vonkajších prejavov života. Práca, vzťahy, tvorenie..všetko zrkadlí zmenu vnútornèho nastavenia. Vo všetkom nachádzame vyšší zmysel a s úzasom a vďakou prijímame dary života, ktorè vyrastajú z nových skúseností. A to už sa dokážeme otvoriť novèmu,, hlbokèmu porozumeniu,ktorè je skúsenosťou všetkých osvietených..VŠETKO JE DOKONALÈ TAKÈ AKÈ JE. a to aj vtedy, keď nie sme schopní pochopiť hlbšie súvislosti. VŠETKO JE VO VŠETKOM A VŠADE V KAŽDOM OKAMIHU..V JEDNOTE. ..

Len dovoĺme múdrosti srdca aby nás viedla, nech nasledujeme volanie RADOSTI, LÁSKY A ŠŤASTIA Z NEUSTÁLEHO TVORENIA.

Nech nám v tom pomáhajú podbele, prvosienky i púpavienky svojou rozkvitnutou žltou nádherou. Prebúdzajú energiu života, radosti, podporujú energiu 3.  i 5. čakry ,skvelè do šalátu i na čaj ,..ako srdce ráči. 

Krásny pondelkový deň. S láskou Sofijanka a Danka

Dátum: 20.4.2015

Komentáre (2):

anculka
Dakujem
20.4.2015 12:18:30
anculka
Dakujem
20.4.2015 12:18:30