Uhol pohľadu-na tom záleží!

Sofia

Tak mocný súzvuk archetypov ZMENY. 12-13-7

Viselec-znovuzrodenie-voz

Vidieť život novými očami. Ak pohľad tvorí realitu, tak toto je ten najdôležitejší kľúč zmeny. Je jedno odkiaľ začnem...tam kde som a to , čo zažívam, v podmienkach kde žijem, so skúsenosťami, ktorými som prešla-TO VŠETKO JE DOKONALÈ NA ZMENU. 

Oko symbolizuje aspekt Boha. Pohĺad, ktorým sa rozhodnem ...ROZHODNEM-vidieť veci je mojou otvorenou bránou k energii, ktorá ku mne prichádza. V každom okamihu, každou myšlienkou, každým rozhodnutím  môžem ostať v bezmoci kruhu starých energi duality - hry na obeť a tyrana -ALEBO VSTÚPIŤ DO JASNOSTI VLASTNEJ VOĽBY A VEDOMIA BOHA V SEBE. 

Táto zmena sa deje v každom okamihu a Život nám to oripomína vo všetkých zdanlivo obyčajných situáciách. 

Nechaj myseľ prežiariť nadhľadom vyššej mysle posvätnèho orla , zaplav každú situáciu súcitom a láskou zo stredu srdca. Sleduj v sebe pocity a pýtajsa -ako som s tým spojená.  Požiadaj o uvoľnenie príčiny vo vnútri na všetkých úrovniach a pozvi novè svetlo do svojho bytia. 

Práca s kryštálmi Skutočnosti, ktorè postupne uverejňujeme na stránke je úžasnou pomocou. Sú praktickým nástrojom na zázračnè pozdvihnutie vibračnej frekvencie a tým odpojenie od zažívania a priťahovania bolestivých skúseností. Našim právom, výsosťou, poslaním je tvoriť sťastný život s láskyplnými vzťahmi. To je umenie, ktorè sme prišli obnoviť na Zemi.  Tak prajem nám všetkým čistotou a jasnosťou prežiarenè vedomie. 

MILUJEM VÁS. Sofia

 

Dátum: 12.11.2015

Komentáre (1):

E.
Milá Sofia, ďakujem za dnešné posolstvo. Želám Ti vééééééééľa LÁSKY.
12.11.2015 19:19:13