Užívaj s mierou dary ...slobodne

Sofia

 

 

 

 

Teš sa zo svojho tela, z darov zeme, zo zázrakov hmoty a techniky...daruj si všetko, čo oblažuje život na Zemi.Nepútaj však k tomu svoje srde. Lebo tieto všetky hmotnè, pozemskè  veci sú pominuteľnè. -Toto je mana nebeská na dnes. To mi pošepol Uriel, majster preduchovnenia hmoty.

(Včera mi môj pes rozhrýzol dotykovè pero, ktorým píšem maľovanè posolstvá, kódy a symboly..Skúška odpútania... Preto dnes fixky a pastelky, odfotenè a trošku vyčančanè. Snáď to rozlíšenie pomôže a prečítate to. . To pero mi TAAAAAK CHYYYYYBA:-().  Bože  keď to pominuteľnè tak chutí ...Ja chcem pero!!!!!!Ale možno teraz Danka povie:"Úžasne, tak teraz ja môzem písať kódy na papier a preskenovať, a ty môžeš tvoriť inè, mantry , alebo meditácie. "  Možno je čas skončiť s písaním denných kódov a tvoriť inak. Záleží ...či je to užitočnè a posúva ďalej. Vás i Nás. Pripútanosť a očakávanie??? Tak sa bavíme, nastavujeme formu tvorenia, aby sme sa oslobodili od formy. )

Lebo zmyslom všetkèho hľadania je večná Pravda a bezpodmienečná láska. Nemenná a skutočná. Tá, ktorá z hlavy a intelektuálnych poznatkov pretiekla ako tekutè svetlo lásky do srdca. Všetko, čo majstrovstvo zasvätencov spoznalo a ukotvilo v kameni a v kostiach, vesmírne pravdy dávnych dôb-sú vo svetle Kozmickeèho vedomia ukladanè v našom strede. Premenenè a oslobodenè od tajomstiev a utrpenia, ktorým sa Pravda chránila pred temnotou. 

TERAZ JE TO INÈ. TO JE DAR DOBY PO 2012. Kde vstúpi SVETLO JEDNOTY, DUALITA SA ROZPLYNIE. TO JE TO, ČO POTREBUJEME VEDIEŤ. CHRÁŇ SVOJE SVETLO ZDIEĽANÍM. UDRŽUJ VYSOKÚ VIBRÁCIU LÁSKY, ZDIEĽAJ A SVIEŤ. NEPRESVIEDČAJ. ZDIEĽAJ A SVIEŤ. 

Kozorožec svoje majstrovstvo ovládania hmoty a jej preduchovnenia ako žezlo predáva Vodnárovi. Jeho energia nás povedie, aby sme najskór v sebe oslobodili sa od  skostnatených pravidiel minulosti a vykročili vpred. Vodnár požehnaný Uranom, vládcom elektrickej energie v našom bytí pozdvihuje svetlo. Aktivuje rozbušky a v návaloch novoprebudenej sily  nabáda aby sme opäť omladli. Preto všetky tie chípky, nachladnutia. To všetko je pomocná forma, ktorou telo sa túži očistiť, duša napiť pohody a myseľ ustáliť. 

Spln, ktorý v jasných nociach osvetľuje a v miliardach kryštálikoch snehových vločiek znásobuje túto tèmu nám pripomína aby sme sa vyzliekli zo starých siat minulých zvykov a obliekli novè krištáľovočistè. 

Modlitba na dnešný deň:

Ďakujem za všetky dary života. Ďakujem za všetkých ľudí, ktorých mi život posiela.Ďakujem za všetko, čím som prešla. Ďakujem za všetky skúsenosti bolesti, ukázali mi silu prijatia a moc odpustenia.  Ďakujem za hojnosť, lásku, múdrosť mojho srdca, ktorým poznávam, kadiaľ mám ísť. Ďakujem za nekonečnè príležitosti, ktorè sa mi otvárajú, keď dôverujem sebe a láske, ktorá zrkadlí. Viem, že keď rasiem ja pomáham otvárať krídla tým, ktorí sú pripravení. JA SOM LÁSKA, SVETLO, MIER. JA SOM OSLOBODENÈ VEDOMIE.

Ďakujeme Vám milovaní, za všetky vaše ocenenia a komentáre, ktorè písete. Náš redakčný systèm neumožňuje reagovať -tak vždy vám letí okrídlenè svetelnè objatie. 

SLNEČNÈ SRDCE nech sa vám z hrude smeje. 

S láskou Janka

 

 

 

 

 

Dátum: 22.1.2016

Komentáre (5):

Janka M
Janka, píš naďalej denné kódy, ktoré nás posúvajú ďalej. Ďakujem.
26.1.2016 07:48:54
Tana
Kazdy den sa tesim, co nove tu najdem. Nadherne slova :) Niekedy si ich citam aj niekolkokrat za den. Tesim sa na dalsie:)
23.1.2016 11:14:46
ancul
Dakujem
23.1.2016 09:11:52
Janka
Janka, prosim, píš a kreslí ... S dotykovým perom, či fixkou. Každý riadok, všetky Tvoje posolstvá majú úžasné čaro ... Posielam "slovenskééé ... " objatie. Ja
22.1.2016 22:50:23
Majka
Janka, dnes je to fest dobre :-)
22.1.2016 17:40:20