Tvorivá iMAGinácia

Sofia

Po dlhšej dobe opäť vkladám múdrosť kódu. Aj mne to veľmi chýbalo. Však na mojej púti k Sebe v Mexiku som vyhľadávala miesta  čistučkè, nedotknuté akýmkoľvek žiarením, miesta, kde som sa mohla ponárať do pôvodnej energie surovej , nedotknutej prírody, do energií kde spev mojej duše sa rozozvučal v tónoch Jednoty. Som DOMA.

  Domov nie je miesto. Je to stav bytia, kde  žijeme, tvorímelistvosti s Vedomím Jednoty. S poznaním , že všetko je živým vedomím v SEBE. A to svetlo, Poznanie, Lásku Zdroja, to všetko nesieme stále vo svojom Bytí. Nch sme kdekoľvek. Život a potreba súladu nás vedie občas vycestovať do miest Zeme, kde Gaia zvučí ČISTÝMI TÓNMI a kde stále svietia stopy dávnych múdrych civilizácií. Keď sa naše vedomie rozpína, keď sme doma v sebe, spoznávame, že nepatríme žiadnemu miestu, že sme doma všade, že sme bytosti Gaii, Galaxie, celého Vesmíru.

Všetci , ktorí v sebe cítime, že nám v živote dáva zmysel Vedomè bytie, túžba žiariť svetlom svojej prítomnosti a pozdvihovať vibráciu Zeme, my všetci-poslovia Svetla vieme, že sme tvorcovia svojej Skutočnosti. O to ľahšie si dokážeme uvedomiť, že Zdroj cez nás tvorí. Že Duch poznáva Sám Seba cez naše vedomè tvorenie. A vedomè tvorenie je proces prepojenia  a súzvuku mysle, duše i tela.  Zámeru, tvorivej imaginácie mysle..tým to vždy začína. Keď je  zámer v súlade s našou dušou-cítime radosť, ktorá rozvibruje častice obrazu imaginácie a...sen sa stáva skutočnosťou. Láska je najmocnejšia hybná sila! Láska je najčistejšia vibrácia duše. Klenot, ktorý si musíme pestovať a zušľachťovať. Prepája a zjednocuje všetko. Dovoľuje nám rásť a poznať SVOJE BEZHRANIČNÈ JA.

Preto sme tu.

S láskou Slnka v Srdci JankaSofia

 

Dátum: 10.1.2016

Komentáre (0):