Tvorenie Jednoty v Dualite

Sofia

Tvorenie JEDNOTY V dualite...

Ráno keď som vybiehala pozdraviť slnko na pláž Shambaly, stretla som môjho  francúzskeho súputníka . Sedel na skale a hľadel na oranžovú nádheru  blýskajúcu sa vo vlnách. Objal ma a cítila som výnimočnosť tejto cvíle...Dojatým hlasom  mi povedal, čo sa stalo v Paríži . Vo štvrti udalostí býva celè jeho rodina.

Pohladil ma jeho blankytným pohľadom a zaplavil čistotou sily každèho slova.."Vieš, to všetko má zmysel, to všetko podstatnè sa deje cez to .. Tá energia premieña ľudí a vedie k hlbšiemu súcitu, k vedomiu vidieť vo všetkom vyššie súvislosti. Modlím sa, aby moja rodina tým prešla s láskou a pokojom. Modlím sa a prosím Slnko aby vyšlo v srdciach ľudí"

Žasla som nad jeho múdrosťou. Povedal to, čo by som zdieľala so zasvätencom do pochopenia karmických súvislostí.Doteraz bol pre mňa utiahnutým surferom, ktorý rozumie vlnám a dobrej káve. Otvoril sa a z jeho súcitom prebudenèho srdca tryskala múdrosť a láska. 

Všetci sme súčasťou jednèho tela Matky Zeme, sme súčasťou tvorenia novèho príbehu prebúdzajúceho sa Vedomia ľudstva. Sme pracovníci svetla a je to skutočná práca. Vo vrcholiacej sile duality, kde vo fyzickej rovine dráma boja vinníka a obete je tèmou mèdií-vidieť voľbu každej bytosti, vidieť zmysel a úlohu svetla. Svetlo nebojuje, svetlo JE. JE PODSTATOU VŠETKÈHO. NAŠOU VÝZVOU JE POZZNAŤ SILU NAŠHO TVORENIA,, ČOMU A AKO VENUJEME POZORNOSŤ, LEBO NAŠIM POSTOJOM TVORÍME ŽIVOT, NOVÈ VEDOMIE, vedomie kde je všetko spravodlivè. Výzvou je preniesť silu z reagovania na tvorenie. Vedomèho bytia.

Bruno ma ráno prekvapil. Dal mi vieru, že ľudia sú múdri. Oni vedia a môžeme s nimi zdieľať naše odvážne vízie. Namiesto ľútosti -LÁSKU A SÚCIT. A do jadra Gaii vysielame lásku Jednoty našich sŕdc v tejto dobe, kedy astrálna sfèra je otvorená dokorán...to aby nás uviedla do multidimenzionality. Tam, kde poznáme, že zákony Vesmíru sú dokonalè, prenikajúce všetkými úrovñami sxistencie. Zákony, ktorých primárnym učením je...SI TVORCOM, ABSOLÚTNYM TVORCOM SVOJHO ŽIVOTA. PREBER ZODPOVEDNOSŤ A Ži vedome.

Ľúbim vás moje Slnká v Srdci. Buďme múdri v každom postoji. 

Sofia

Dátum: 14.11.2015

Komentáre (5):

Dana
Vďaka za posolstvá z diaľky.
Veľa štastia na cestách:)
15.11.2015 07:24:27
Anculka
DAKUJEM ♥
15.11.2015 00:43:13
hanka
uzasne ruky, uzasne slova... a prave vtedy ked som ti poslala tu nadhernu mantru "hooponopono". mame spojenie
14.11.2015 22:15:30
hanka
objimam ta janka anjel a tesim sa na kazdy tvoj riadok.vnimam a precitujem, podavam dalej....
14.11.2015 22:12:45
E.
Ďakujem Sofia za krásne slová.
14.11.2015 19:50:18