Toto je môj život

Sofia

Pocity sú kľúčom k plnèmu pochopeniu všetkých našich skúseností. K poznaniu našej vnútornej Pravdy.Ak sme ochotní otvoriť sa svojmu cíteniu  -VO CHVÍLI, KEĎ PREŽÍVAME NEJAKÚ INTENZÍVNU SKÚSENOSŤ A POTOM SA NADÝCHNUŤ,DOSTÁVAME SA V TEJ CHVÍLI K PRAMEŇU PRÍTOMNEJ CHVÍLE. Napätie sa uvolní a naše posvätnè srdce, náš stred nám ponúka jasnosť vnútornej pravdy. Keď sa napojíme na naše srdce -pocítime krištáľovú priezračnosť danèho okamihu a novè pochopenie. Poznanie z prvej ruky...pochopenie vlastnej skúsenosti a jej pretavenie do vyššej pravdy. Tá sa stáva pilierom k ďalším krokom na vedomej ceste. 

Joga ma naučila opäť vedome dýchať. Pamätám si ten pocit, keď som opäť objavila ten zázrak, medicínu na všetko, najjednoduchší prístup k Prameňu, slobode a božskej výžive. VEDOMÝ DYCH. VEDOMÝ NÁDYCH, VEDOMÝ VÝDYCH. HLBOKÝ NÁDYCH, HLBOKÝ VÝDYCH....

Ak nastane akákoĺvek obtiažna situácia ,zastav sa a dýchaj do svojho srdca.Spomaľ.

1/Polož dlane na svoje srdce. Dopraj si chvíľu zostať v plnom precítení a prijatí tejto chvíle so všetkým, čo prináša.Dýchaj a prežívaj. Akonáhle sa spojíš s emočnou bolesťou, ktorú práve prežívaš,, neopúšťaj ju, plne to prijmi takè akè to je. Je to bolesť dlho zadržiavaná a chce sa cez teba oslobodiť. 

2/Prenes sa vo vedomí k precíteniu tlaku ruky na telo.  Precíť svetlo prúdiace zo stredu srdca, zo slnka v tvojom strede. Dýchaj a len buď....Dovoľ aby svetlo prežiarilo celè bytie. 

3/Nadýchni sa, uvoľni sa a povedz si: "TOTO JE MOJE SRDCE . TOTO JE MÔJ STRED. TOTO JE MÔJ ŽIVOT. ĎAKUJEM, PRIJÍMAM, ODPÚŠŤAM, MILUJEM, OSOBODZUJEM sa, ŽEHNÁM, ...JA SOM LÁSKA."

Voľne zhlboka dýchaj a pohládzaj svetlom svoje telo zvnútra. Nechaj lásku žiariť všade navôkol. 

Krásny deň prežiarený premenou znovuprebudenej vnútornwj slobody. Ďakujem, že môžeme byť pri tom 

Slnko v srdci ...Sofia. Objímam vás s láskou.

 

Dátum: 9.6.2015

Komentáre (3):

Anica
Ďakujem s láskou!
9.6.2015 16:42:39
cmuk
Dakovala
9.6.2015 16:10:10
Majka
Janka, akokeby si bola napojená dnes na mňa. Ďakujem, idem na to :-)
9.6.2015 11:09:33