Telo v procese premeny

Sofia

December 2017 -prichádza so svojimi darmi i výzvami. Jedna z najväčších výziev je otvoriť sa vedomému spojeniu s telom a uchopiť zmeny, ktorými prechádza. Otvoriť sa im. Píšem to, lebo vidím, že masívne prechádzame procesom vzostupu. A mnohé fyzické prejavy sú súčasťou duchovnej premeny, čo preniká i telom. Tak pridávam posolstvo Rafaela, ktoré mi pošepol a s láskou zdieľam. Tak, nech vedomie prebudí...

Posolstvo Archanjela Rafaela - 

Vaše telo je zázrak, milovaní. Je tvorené na obraz Boha a je dokonalým chrámom nesmrteľného Ducha. To, čo potrebujete teraz vedieť je, že procesom premeny môžete prejsť jedine v plnom spojení s vašim telom. Vaše osvietenie je v programe vášho života, ale na rozdiel od dávnych  zasvätení, v dobách Egypta, či Atlantídy, kde ste procesom vzostupu prechádzali v pyramídach a chrámoch- teraz týmto prechádzate v plnom ponorení sa do prúdu pozemského života.  Je to pre vás veľká výzva poznať dôležitosť  starostlivosti o vaše telo v čase veľkých planetárnych zmien.

Vaše telo je vo vibračnom prepojení s Matkou Zemou a teraz  stáva nosičom vysokých vibrácií  kozmického žiarenia zaplavujúcich Zem po tom ako sa otvorila brána pre Vzostup Gaii do úrovní lásky.

Tým sa všetky vedomia, žijúce na Zemi ladia s týmto kurzom. Vaše telo je pripravené prijať hviezdne kódy multidimenzionality a ukotviť ich v sebe. Vo vašom chráme sa prebúdzajú nové centrá nadzmyslového vnímania, aktivujú sa nové procesy poznania , vnímania, rozvíja sa dar liečiť kozmickou energiou v nespočetných nových spôsoboch, vynorených z nadvedomia. Vaše telo zažíva reštrukturalizáciu 12- vláknovej DNA, vaša bunečná základňa odkrýva kryštály schopností vynárajúcich sa zo zlatého veku Svetla. Vy ste boli jej súčasťou. A teraz sa stávate živým mostom pre celé ľudstvo. Telo je viac ako hmota. Je to živá hmota so živým vedomím nesúcim v sebe kľúče k prebudeniu.

Som tu a vediem vás aby ste poznali, že teraz sa vo vašom tele ukotvuje vaše Výššie Ja. Rodí sa vo vás a cez vás. Sprevádza to množstvo procesov . Sú zvláštne a často klasickou medicínou neuchopiteľné, logickou mysľou nepochopiteľné. Vy máte k tomu kľúč, vy žijete vo svojom tele a spojte sa s ním, odovzdajte sa celému tancu premeny s dôverou. Hovorím priamo z úrovne vašich buniek som princípom zdravia. A zdravie je podstatou spojenia. Pripomínam vám dôležité kľúče ako vedome a s ľahkosťou prejdete touto fázou vašej cesty. .

1-Vaše telo teraz potrebuje  vedomé spojenie cez lásku, pozornosť, dotyk, mier, oddych, ...

2- Sledujte čo vás napĺňa životnou energiou, a doprajte si to.

3- Prepojte sa s prírodou a vyživujte svoje telo živou silou a esenciami prírody.

4- Pohyb, ktorý vo vás rozozvučí radosť- je dar pre vás.

5- Vedome sa napojte na proces premeny prechádzajúci vašim telom a otvorte sa mu –„ 

6- Dýchajte vedome a hlboko. Rozlievajte svetlo svojim dychom do všetkých častí tela.

7- Požiadajte o pomoc . Sami pocítite, či to zvládnete sami, alebo vyhľadáte človeka- lekára, liečiteľa, terapeuta...ktorý Vám pomôže otvoriť tok energie  a pozdvihnúť vibračnú frekvenciu. Požiadajte nás - archanjelov o pomoc. 

S láskou Rafael

AFIRMÁCIE:

Dôverujem premene, ktorou moje telo prechádza.

Otváram sa, prijímam, ďakujem ...

Som v bezpečí, svetelné bytosti ma chránia a vedú.

Som v jednote so svojim telom. Milujem svoje telo.

posolstvo Rafaela prijala a s láskou zdieľa Sofia

Dátum: 4.12.2017

Komentáre (1):

Izabela Korimová
Milá Sofia. Moje neustále avizuje, že mám venovať pozornosť všetkému, čo vo mne zvoní a žiada o pustenie, transformáviu, uvedomenie, uvoľnenie priamo zo štruktúr, ktoré mám niekedy pocit, že nie sú vo fyzickom tele. Mám pocit, že púšťam nepotrebné energie z priestoru cca vo vzdialenosti 20-30 cm od fyzického tela. Všetko napätie, ktotré kedy bolo potlačené sa hlási o pustenie. Nasledujem Tvoj proces Spojenie, pomenovanie, .... Je to doslova uvoľnenie fyzickej bolesti, cez slzy, cez výdych, cez silné zatrasenie telom. Ďakujem za tento nástroj. A v poslednú dobu, oveľa viac ako inokedy, mám pocit, že komunikujem s bytosťami Svetla, aj všetkými nanebovstúpenými Majstrami, mojimi anjelmi strážnymi a archanjelmi. Mám aj meditácie. Je to krásny proces odľahčovania, očisťovania, uvuľňovania. Aj vďaka Tvojmu kalendáru. Každý deň si pozriem odkaz ... Myslíš, že mi môžeš ešte v tomto procese pomôcť? Mám ešte otázku. Práve zajtra sa mám zúčastniť liečenia aury. Robí to AMRITA Hana Slaninková. Moje intenzívnejšie prepojenie sa projektuje aj do okolia. Aj dnes mi kamarátka darovala krásneho anjelika, aj na Mikulášskom balíčku som ich mala. Ďalej mám intenzívne zimomriavky, kedykoľvek zacítim zvláštny závan niečoho nehmateľmého, a jedna vec, ktoré je otázkou. Z ničoho nič, akokeby, prasknú mi žilky, alebo akoby ma popichali drobnýmim ihličkami. Ďakujem.
5.12.2017 20:07:19