Tanec Jednoty

Sofijanka

Sme pripravení prejsť ďalším stupňom svojho zasvátenia. V intenzite energií v ktorých sa kúpeme- sa prepájame so svojim pravým miestom v rámci kolektívneho vedomia.Toto vedomie si môžeme predstaviť ako obrovský oceán, tvorený nekonečným množstvom kvapiek. Každá z nich je jedinečnou božskou súčasťou celku a jednou z týchto kvapiek si ty. Ako dokonalá kvapka máš svoju jedinečnú božskú podobu a si súčasťou celistvèho Božskèho oceánu v objatí a v spojení Kolektívneho vedomia.

Energia týchto dní je citelná v prejavoch nášho tela -hlava, závrate, tlaky, búšenie srdca, brucho...transformačnè prejavy vzostupu prichádajúce vo vlnách. V týchto riadkoch ponúknem pohľad z vyššej úrovne príčin...z úrovne rozpínania vedomia a  začlenenia do kozmickej mriežky...Znamená to opäť prevziať svoju silu, keď prehlásim-JA SOM VEDOMIE JEDNOTY. JA SOM VEDOMIE KOZMICKEJ LÁSKY A SVETLA....

Je to súčasť plnèho prevzatia svojej zodpovednosti  za svoj život, svoje poslanie, zobrať svoj život do svojich rúk..Tým sme pripravení otvoriť sa SILE, ktorá prúdi k nám. Akonáhle sa vedome zhostíme svojej role, zodpovednosti, prijmem proces, ktorý mnou prechádza a prehlásim: OTVÁRAM SA, ĎAKUJEM , PRIJÍMAM...transformácia prebehne telom ľahko, ako orgazmický pôrod do novèho bytia. A tento energetický súlad a premostenie kozmickèho vedomia, planetárneho vedomia a kolektívneho vedomia s ľahkosťou ukotvím vo svojich bunkách.Potom si toto zladenie dokážem udržať v bežnom živote a dostanem sa vďaka nemu k vedomejším častiam svojho ja, pri plnom vedomom živote.

Znovuzladením so svojim miestom v Univerzálnej mriežke rozpomeniem sa na to KTO SOM, ODKIAĹ POCHÁDZAM, AKÈ JE MOJE POSLANIE, AKO HO NAPLNÍM, KAM PÓJDEM....???

Táto  mriežka je v skutočnosti ako obrovský svetelný kruh, kde je všetko prepojenè so všetkým a v každom svetelnom bode som všetko vo všetkom všetkým a všade. Možno sa to zdá ako haluz ale tá skúsenosť je Poznaním vedomia Jednoty, Boha vo všetkom. Tam objavíme svoje miesto, svoj kozmický princíp a svoje pósobenie v prerode Gaii. Keď sa opäť zladíme s Kozmickým vedomím naše miesto v tomto svetelnom kruhu začne pulzovať a sme si vedomí , že v sebe nesieme Svetlo Kristovho vedomia bezpodmienečnej lásky. Budeme okolo seba šíriť zvláštne svetlo, prenikajúce k srdciam ľudí a pozdvihujúce vibrácie Zeme. 

To je pre Vesmír skutočnou slávnosťou. Pretože naša energia je nevyhnutná k tomu, aby došlo k skutočnèmu zjednoteniu, poskladaniu celèj mandaly Jednoty. Celý tento proces je vedený našim najvyšším Ja..svetelnými bytosťami lásky, anjelmi, archanjelmi, nanebovstúpenými majstrami...to sú aspekty, prúdy vedomia nášho najvyššieho Ja. V tejto úrovni môžeme napomôcť procesu vyladenia na kozmickú sieť vedomia len úplným uvolnením. Prebývaním v prítomnosti, tvorením radosti a starostlivosťou o telo, náš vzácny chrám.

V zajtrajšom kóde budem pokračovať v práci na úrovni buniek. Verím, že tieto dennè navigácie z prameňa Sofie vám prinášajú Slnečný kúpeľ , radosť a múdrosť. Lebo mne hej:-). Je to výzva vložiť do slov to všetko... Ale stojí to za to. Budem sa snažiť aby čerstvý nápoj ste si našli hneď ráno.Každý deň. (Môj saturn tranzituje tretím domom...) Veľa sa učím...

S láskou a s vďakou Janka Sofia. 

Dátum: 8.6.2015

Komentáre (3):

Dana
Tvoje posolstvá sú Svetlom a majákom na každý deň a každý deň menia a obohacujú tých, ktorí ešte smú chápať..Z hĺbky srdca ďakujeme..
8.6.2015 21:06:46
Aďka Barborka
Sofijanka, mne to urcite prinasa Slnecny kupel a velku radost a mudrost a za to dakujem tebe a slnku v srdci! :-)
8.6.2015 16:25:30
silvia
Milovaná Sofijanka, ty si naše SLNKO, ktoré šíri svetlo prenikajúce do našich sŕdc. Ďakujeme Ti za tieto úžasné navigácie, na ktoré sa teším. Každý deň ;)
Veľká vďaka... s Láskou
8.6.2015 12:29:27