Tancujem s pulzom zeme

Sofijanka

Sedím v mojom latrínovom zátiší a rozhodujem sa kam nasmerujem posolstvo. Dnešný deň má toľko odkazov.!Otvorím oči a okolo mňa moje zvieratká. Poukladané na tráve v hlbokej relaxácii. Všetci spia. Mama, ktorá o tomto čase vždy svižne s motyčkou či pevne zrastená s fúrikom s neúnavne pracuje na záhradke...teraz SPÍ, oddychuje, len tak leňoší. A ked v ľahkej obave či je všetko v poriadku len spod deky vykukla a zaštebotala -veď to samé rastie a dozrieva.Viete, keď to povie Osho ani sa nepozastavím nad tou jasnosťou , ale keď túto zenovú múdrosť povie mama- 1944- tý ročník so zakódovanými programami -musím, treba robiť, nestíham...uvedomím si že čosi sa deje.
Vesmír modeluje naše vedomie a odchádza všetko, čo doslúžilo. Rozpúšťajú sa programy sebaobetovania, viny, strachy všetkých odtieňov. Samè sa to deje. Keď dozrejeme, ako tá ríbezľa ,či malina... Ak sa uvoľníme a dovolíme životu aby nás viedol, poznáme ako sme so všetkým prepojení. Poznáme, kedy je čas pracovať, tvoriť, oddychovať. Keď nájdeme spojenie s vlastným stredom objavíme spojenie so všetkým živým.Pozorujme , tešme sa a nechajme dozrievať plody Zeme. 
Nechajme dozrievať naše vedomie- ako plod práce nespočetných vtelení. Dôverujme, že každý dozrieva jedinečným spôsobom a vlastnou cestou pod jedným slnkom.
Umožnime všetkým ,nech sú zušľachtení silou, ktorú potrebujú cez vlastnú skúsenosť. Nezasahujme do ich toku, ak nás nepožiadajú. Raz to príde.Tisíckrát som mohla hovoriť-mami, oddýchni si.. Veď to samè rastie. Teraz to prišlo a ja ďakujem životu.Táto fáza hry sa volá Súlad so srdcom. Láska v spojení. Učenie skúsenosťou pozorovaním života.
V uvoľnení všetko vedome dozrieva.krásny deň milovaní 
Sofia

Dátum: 3.7.2017

Komentáre (0):