SÚCIT

Sofia aJeremiel

 

Poznaj, že súcit je tou skutočnou pomocou Je rečou srdca, slovami dotykov, piesňou lásky.

Ty, svetelná duša vnímaj príbehy a osud ľudí okolo- ako dokonalè pôsobenie nevyhnutnèho zákona karmy a dohodou s osudom .

Príčina a následok. Príčinu vždy vyvolá pôsobenie mysle alebo vedomèho zákona voľby okolností nášho prebudenia. A následok je- zrkadlenie okolností, situácii, energia ľudí, ktorých priťahujeme. Súcit pôsobí v energetickej rovine.

Keď je tvoj zámer úprimý a duša vyspelá, prúd lásky a súcitu tryská z tvojho srdca. Zo stredu bytia , kde duch prebýva. Tam je zdroj univerzálnej Lasky . Vlny bezpodmienečnej lásky sa širia rýchlejšie ako samotnè svetlo. Preniknú do energetickèho poľa tých ktorým vysielaš súcit. Nastáva jav ako pri prieniku energií, kde vyššie vibrácie lásky , ktorè sú ako nádhernè mandaly posvätnej geometrie pozdvihujú vibrácie strachu a bolesti .Prienik energetických polí nalaďuje v zákone slobodnej voľby. Bolesťou sa srdce otvára viere a zmene. Tým sa bytosť môže vynoriť z vlastnèho bahna a precitnúť v sile. A následne - očistený a zušľachtený skúškou - a posilnený energiou súcitu smeruje svoje žitie ďalej. Každý podľa úrovne rastu. Každý podľa slobodnej vôle.

Súcit je trpezlivý lebo vie ,že raz sa všetko spojí vo svetle. Súcit je slobodný a nepodmieňuje svoju cestu rozhodnutím iných. Sú-cit je radostný lebo pozná , že všetko slúži prebudeniu. Súcit je ľahučký ako pierko anjela, čo pozdvihuje zraky ku svetlu. Buď súcitom, čo nechá každú dušu ísť cestou vlastných rozhodnutí . Buď múdrym súcitom, co dovolí všetkým učiť sa z vlastných skúseností.

Pokiaľ si tým požehnaným rodičom dieťaťa, ktorè si vybralo nemoc ako nástroj svojho učenia a trasformácie vedomia-si predurčený poznať plody skutočnèho súcitu. Vnímaj , že si nekonečne milovaný a ctený celým vesmírom a na túto spoločnú misiu s tvojim dieťaťom ste sa pripravovali množstvo vtelení a v nespočetných iných realitách. Modli sa a hľadaj v sebe stav súcitu ako bránu k vyššiemu pochopeniu a zdroja sily vesmírnych zákonov v pozemskom bytí. Poznáš, že to je skutočným požehnaním. To je cesta Posla Svetla.

AFIRMÁCIE:

SOM KANÁLOM BOŽSKEJ LÁSKY A SÚCITU

PRIJÍMAM ,ŽE KAŽDÁ DUŠA SI VOLÍ SVOJU CESTU a ctím si to.

SÚCITOM PREBÚDZAM LÁSKU JEDNOTY VŠETKÝCH BYTOSTÍ .

SOM GRÁL SÚCITU.

Milujem Vás.

S láskou Sofia šepkajúc si s Archanjelom Jeremielom 

Dátum: 8.5.2017

Komentáre (2):

Janka
nadherne, velmi dakujeme za tieto odkazy...
9.5.2017 13:29:20
Anculka
Ďakujeme
8.5.2017 22:18:39