Som Svetlo

Sofia

Premýšľaj, čo má skutočnú hodnotu v tvojom živote? 

Aký je zmysel tvojho bytia na Zemi? Čo je to, čomu rozumieš a čím ťa zaplavuje radosť, sila a láska, len, čo si na to pomyslíš, len čo do toho vstúpiš.., keď to prežívaš?

Náš život, bytie je naprojektovanè tak, že dokážeme tvoriť čistè svetlo, živú energiu. Keď zažívame to, čo nám prináša radosť, vnútornè naplnenie. 

Cítime to. Vieme kedy žiarime. Nie je to len, keď sme zamilovaní, je to každý okamih, kedy sme zamilovaní do života. Tým skutočným poslaním je zažívať a vytvárať lásku . Láska je svetlo. Láska je čistá energia, ktorá tvorí z obyčajnèho okamihu zázračný. Uzdravuje, prebúdza krídla, nadnáša. Svieti. 

Rozsvieťme naše životy. Rozsvieťme sa. Postavme to, čo má pre nás najvyššiu hodnotu na prvè miesto v našom živote. Nájdime to sami. Nikto nás nepozná lepšie ako my sami. Vieme , čo nás rozkvitne...

Nech sa to stane pilierom každučký deň. Beh, joga, prechádzka s milým, ..spoločná večera, pár minút ticha, napenená vaña so sviečkami, pohár vína, čítanie do noci...., milovanie do rána...ty to vieš, čo je zdrojom tvojej rozkoše, energie, lásky svetla. Úprimne si to vychutnávaj naplno, vedome a čisto.

Buďme sami sebou a ďakujme za život, ktorý je šancou byť neustále nový. Je príležitosťou, aby sme sami seba prekvapovali, ako dokážeme milovať.. Seba, všetko, život ...

Oslavujme SVETLO ŽIVOTA AKOBY NÁM PRÁVE DOŠLO, ŽE SME TAK VZÁCNI. ŽE SME BOHOVIA NA ZEMI, ŽE SME NEKONEČNE MILOVANÍ, ŽE SME ČISTOU LÁSKOU. SVETLOM NAJŽIARIVEJŠÍM. SVETLOM, KTORÈ LEN SVIETI.

Ľúbim to tu. :-)))

Sofijanka

 

Dátum: 17.11.2015

Komentáre (4):

Ivka
...v poslednej dobe sme rovnako naladene :-) dakujem
18.11.2015 20:18:06
cmukendes
;) :) ♥
18.11.2015 12:36:21
Miki
Krááása. :)
17.11.2015 21:38:18
Silvia
Nádherné, to som dnes potrebovala "počuť". Ďakujem vedome :-)
Ty si naše Svetlo, milovaná Sofijanka, ktoré nás dopuje Silou.
Ďakujeme.
Milujem Ťa, Ďakujem Ti .... sebe, nám
17.11.2015 19:28:07