Som strážcom kroniky Zeme

Sofia

DNA. Náš prístup k zdrojovým informáciám. Nie, nemohli nás v škole naučiť čo všetko v sebe nesie a ako získať prístup k jej bohatstvu. V škole sme sa učili len tú vrstvu poznania, ktorá bola prístupná nášmu vedomiu v tej dobe.

Cyril a Metod nám priniesli písmo, tak sme sa to učili. Dokonca ten veĺký deň ich príchodu si zaslúži štátny sviatok. Priniesli tabuľky s novým písmom. Prepísali históriu. Priniesli novú kultúru. Novè náboženstvo. A Slovan, pohan , prírodou spojený vo svojich obradoch i zvykoch z lona svojej jednoty započal nový príbeh...

To všetko malo zmysel. Každý okamih každej častice, našho osobnèho príbehu v tomto živote, v špirále nekonečných vtelení , v príbehu národa, ĺudstva, planèty, galaxie, vesmíru, všetkých pulzujúcich vesmírov- to vštetko je zaznamenanè v našej DNA. 

Sieň záznamov, Akáša kronika, akokoľvek to nazveš je to náš prístup k SEBE NA VŠETKÝCH ÚROVNIACH V KTORÝCH SA PREJAVUJE BYTIE. 

Ako vedomie sa rozpína a sprístupňuje vyšším PRAVDÁM poznávame , že všetko je nám odhalenè v správny čas a tak ako to potrebujeme. 

Nie 2 vlákna ale 12. Nie v laboratóriu oddeleným  spôsobom, ale v sebe prirodzene , najbližšie ako si vieš predstaviť. Spósobom , ktorý je vedený z vyšších úrovní existencie. Vynára sa to v každe prítomnosti a kaskádový "aha-efekt" nám odhaľuje -že veď jasnè, to VIEM. To skutočnè sa neučíme, rozpamätávame sa. 

A tak sa uvoľni Kronika v našej DNA, každè vlákno sa zapája v súlade s našou úrovňou lásky. SAMÉ.:-)

Každè vlákno nesie záznamy z hlbšej úrovne nášho bytia. Zapájajú sa tak ako keď novè USB zapájaš do systèmu a rozbaĺujú sa novè poznania. Dary svetla. Multidimenzionálne vedomie. Vedomie že vieš, že máš prístup k Zdroju. Je v Tebe. A kedykoľvek sa môšeš vedomím zladiť a odčítať nový pohĺad.

Každá skúsenosť je dokonalá pohľadom lásky, ktorý prúdi z prebudenèho srdca. To je naša cesta. 

Užívajte deň. 

S láskou Sofia

Dátum: 5.7.2017

Komentáre (1):

Lucia S.
Sofia,už mi Tvoje slová MUDROSTI veľmi chýbali
5.7.2017 13:16:36