Sme anjeli v ľudskom tele

Sofia

NA KAŽDOM MIESTE, KDE SA ĹUDIA, ANJELI V ĹUDSKÝCH TELÁCH ZÍDU A SPOJA SO ZÁMEROM ZASIEVAŤ SVOJE SVETLO NA ZEM...SA STÁVA PÔDA POSVÄTNOU.

 Energia dnešnèho dňa je presýtená duchovnými vibráciami :

Je posvätená symbolom vedomèho napojenia na kozmickú energiu..-(29/11), prináša kvantový skok vo vedomí-(25/7), cez hĺbku duchovnej múdrosti-(9)

Channeling- v duchovnom svete tak často používaný dar je v skutočnosti tá najprirodzenejšia vec na svete. Viete, nemôžeme žiť bez kozmickej energie. Nemôžeme žiť, existovať, dýchať, tvoriť, rozkvitať bez prijímania kozmickej energie. Hovorím o životnej sile, práne...subtilnej esencii života, kozmickej energii, z ktorej sme vytvorení a v ktorej sme ponorení.

Rovnako  ako nemôžeme žiť len zo samotnèho kyslíka..nemôžeme  fungovať dokonca ani základným spôsobom bez spojenia s kozmickou energiou., ktorá je našim domovom.

Sme živè mosty svetla, prostredníci medzi božskou a pozemskou rovinou. Sme božskè KANÁLY, ktorými svetelnè frekvencie prúdia na Zem. Kanálujeme...channelujeme už len svojou vedomou prítomnosťou.

Channelujeme vždy , keď používame svoju intuíciu, vždy, keď ideme hlboko do svojho vnútra a vnímame veci z inèho uhla pohľadu a načítavame novú zmenu pre seba, spoločnosť, ľudstvo, Zem..Každý z nás channeluje  určitým spôsobom , aby sa zosúladil so svojím VYŠŠÍM BYTÍM, mimo priestor a čas.Zdieľame svoje energie a spájame sa , aby sme channelovali kozmickú energiu, ktorá sa snaži v tejto NOVEJ DOBE nájsť svoje miesto na Zemi a ukotviť sa prostredníctvom nás v kolektívnom vedomí. 

NOVÁ DOBA PREMENY je tu. Prejavuje sa v dennom živote mnohých nás. Ale keď Kukneš správy,  zhliadneš noviny, môže sa ti zdať, že transformácia je na hony vzdialená realite. Ale prebudenie začína na úrovni jednotlivcov. Každý z nás je dôležitý. Nový vek nezačína na úrovni vlád, veĺkých korporácií a štátnych inštitúcií. Zabudni...NOVÝ PRÚD VEDOMIA  SA PREJAVUJE V NAŠEJ VLASTNEJ KAŽDODENNEJ EXISTENCII. JE TO PRÚD NÁŠHO SRDCA, KTORÝ NÁS VYZÝVA ŽIŤ V SÚLADE S JEHO JASNOSŤOU A MÚDROSŤOU.  Nový vek začína tým, že načúvaš šepotu svojho srdca. Máš odvahu hoci len vyzuť sa a behať bosý, objať strom, triediť odpad, požuť bylinky, len tak si zaujúkať trávnicu, .....od tých drobných a jednoduchých rozhodnutí až po voľbu liečiť sa živou stravou, rodiť prirodzenou cestou, oslobodiť sa od systèmu...

 

 

DUCHOVNÝ ZÁKLAD KAŽDEJ  SKUTOČNEJ ZMENY LEŽÍ NA INDIVIDUÁLNEJ ÚROVNI. Energia, ktorá sa prebúdza v našich srdciach si postupne nájde cestu cez inštitúcie, firmy, systèmy, ktorè sa stále držia starej paradigmy, vedomia založenom na egu. STARÈ SYSTÈMY STRACHU NEBUDÚ ROZBITÈ NÁSILÍM, ALE NEŽNOU ENERGIOU SRDCA. KEĎ SRDCE PREVEZME VEDENIE, STARÈ  SA ZRÚTI, NIE POD TLAKOM MOCI ALE V ROZKVETE LÁSKY.

O to sa modlím. S láskou Sofia.

 

Dátum: 29.6.2015

Komentáre (2):

Janka M
Úžasné slová úžasnej bytosti.
2.7.2015 07:28:05
Aďka a Barborka
Nádherné, určite sa o to budeme pokúšať... :-)
29.6.2015 13:32:39