Slnko nového vedomia

Sofia

Ďakujem zcelèho srdca za všetky vaše odkazy, za každè slovo. Je to pre mňa veľmi vzácne. Moja duša -zrodená v znamení raka všade si potrebiuje nájsť pocit domova , vnútornèho bezpečia.  Slovensko svojou silou materskèho prúdenia  čistých vôd ma napája láskou, ktorú nesiem so sebou

 

Deň Slnečnèho vedomia, novoprebudenej  sily prameňa tryskajúceho z centrálnej čakry. Slnko v srdci. Živè vedomie Boha Ra, sily  Slovanskèho Svaroga, žiary vnútornej Ra-dosti nášho dieťaťa. Dôvera v tok  bytia a pocit, že nás stvoriteľ nesie v dlaniach Božskej ochrany na každom kroku. 

Výzva -v čistom prijatí a neutralite , v múdrosti nadhľadu -vniesť čistè svetlo Slnka v našom strede do všetkých okamihov, rozhodnutí, sporov, do všetkèho tvorenia. 

Urobme si radosť, dovoľme si zažívať šťastie v tých najobyčajnejších situáciách. Strážme svojou bdelosťou svoju žiaru, svoju čistotu myšlienok. Tou tvoríme, to je naša navigácia. Naše svetlo, vibrácia nášho vedomia pritiahne ako magnet nových ľudí, novè príležitosti, novè pohľady a uvedomenia, nový rast. 

Prišli sme sem, aby sme vytvorili našu najvyššiu víziu -a zhmotnili ju, vniesli ju do svojich dní . Zrodili sme sa, aby v tejto dobe  zjednotení posvätných kryštálov tvorenia najvyspelejších odkazov ľudstva sme našli svoje miesto na Slnku. Vnútornèé šťastie nám napovie -kam ísť, s kým žiť, čo tvoriť... Nech pieseň našej duše je symfóniou, ktorá poteší Boha, pohladí ľudstvo, vyživí Gaiu...a rozžiari nás.Žime svoj život ako vedomí tvorcovia a otvárajme novè brány zázrakov. 

To nám všetkým s láskou prajem . Veľmi vás ľúbim a z Mexika plnèho šťavnatých chutí chilli, limetky, kaktusov, tabaku, mora, vysokých hôr, horúcich prameňov, bubnov pôvodných strážcov múdrosti -vám posielam slovenskè OBJATIE. 

Sofijanka

Dátum: 19.10.2015

Komentáre (6):

Anica
SofiJanka s Tvojimi posolstvami chápem súvislosti, ktoré sa mi dejú.
Je úžasné ako to preciťuješ a zažnaš mi svetielko na ceste, občas v tme....
Posielam Ti krásne slovanské objatie s jesennou jablkovo-tekvicovou náladou, prevoňané škoricou a vanilkou :-)
20.10.2015 19:58:08
Silvia
Milovaná naša "pútnička" Janka.
Aké krásne je čítať písmenká od Teba z takej diaľky. Voňajú všetkým tým, čo opisuješ a okolo seba majú takú milú sveto-žiaru :-)
Cítim a ďakujem za horúce šťavnaté slovenské objatia zo sveta, posielam späť naše "domáce" trochu sychravé... ale o to žiarivejšie ;-)
Želám skvelé zážitky, múdrosti, zázraky na potulkách
S.
20.10.2015 09:58:43
Aďka a Barborka
Aj my posielame objatie zo Slovenska a ľúbime Ťa!
20.10.2015 08:41:34
Dana
Ďakujem, krásne posolstvo...v zjednotení najvyspelejších odkazov ľudstva...
všetkovravná myšlienka. Podravujem do diaľky z krajiny farebnej jesene, veľa šťastia Sofijanka:)
19.10.2015 21:31:44
hanka
ako keby si tu bola.... dakujem
19.10.2015 19:59:53
Majka
SofiJanka, pozdravujeme Ta a ked cvicime jogu, tak na Teba myslime a spominame Ta :-)
19.10.2015 19:32:36