Sila kozmickèho bytia

Sofia

Sme súcasťou kozmickej sily, ktorá sa nedá zmerať žiadnymi prístrojmi, nemožno ju popísať, rozdeliť, zničiť, ...Je to sila Stvorenia, ktorá je esenciou, z ktorej je všetko stvorenè. Je v dokonalej rovnováhe. Všetko vyváženè, prepojenè. Kvantovým vedomím môžeme spoznať , že v každom najmenšom fragmente sa zrkadlí realita celku, v každom atóme je sila, múdrosť vedomie celèho univerza. 

Celý vesmír funguje na základe nemenných zákonov. Sú to zákony energie. Sú piliermi existencie, Prvý krok na našej duchovnej ceste. Poznať povahu Vesmíru, podstatu Univerzálnych zákonov. 

Nahliadnite do múdrosti Hermetických zákonov..je to rozpamätanie sa na istotu, že všetko je v súlade,od najvyššou ochranou. Uistenie, že sme tvorcovia každèho okamihu, spolutvorcovia veľkých vesmírnych cyklov. Sme ptúdení Božskèho slnka . Je tak vzácne cítiť, že čokoľvek tvoríme, zažívame, ..je súčasť dokonalej mandaly bytia. Všetko má zmysel, ktorý my určujeme. Tým najvyšším zmyslom je znovunavrátenie do Vedomej Jednoty. Znovyzjednotenie so Zdrojom. Byť živou, vedomou láskou. V najobyčajnejších chvíľach.Tu a Teraz. 

Na pláži, v lese, v garzónke...v božskom ľudskom tele-chráme vedomèho života.

Objímam vás súputníci Poznania.

Sofijanka

 

Dátum: 8.11.2015

Komentáre (3):

ancul
DAKUJEM, Dakujem,Daaaakuuuuu jem!
8.11.2015 22:14:45
ancul
DAKUJEM, Dakujem,Daaaakuuuuu jem!
8.11.2015 22:14:44
ancul
JA SOM LAAAASKA, TY SI LAAAAAskA,Laska, laska ,laska Som!
8.11.2015 22:11:44