Sila je oslobodenie emócií

Sofia

 

V tento mesiac prinášam posolstvá, ktorè sa týkajú emócií a vedomej práce s nimi. Júl 2015 je energia 15/6 a to je výzva sebalásky a sebaprijatia.Všetko v tomto osmičkovom roku je dotknutè vyšším vedomím. Zábleskom vysokej vibrácie, ktorá všetky oblasti nášho života prenesie na novú úroveň lásky, svetla ...bytia. Zdrojom sebaspoznania a vnútornèho oslobodenia v tento mesiac, blížiaci sa k vyvrcholeniu  sú VZŤAHY.

SÚ ZRKADLOM I UČITEĽOM NÁS SAMOTNÝCH A VEDÚ NÁS K ÚPRIMNÈMU POZNANIU SILY NAŠICH EMÓCIÍ A MÚDROSTI NAŠICH POCITOV. Emócie sú naše deti a pocity sú naši učitelia. Všetci, čo kráčame duchovným sebaspoznaním poznáme dôležitosť emócií. Je nám jasnè, že by sme ich nemali potláčať, že vyjadrujú prirodzenú reakciu na všetko, čo sa deje , vieme, že sa s tým máme nejako vysporiadať a emóciu premeniť na pocit .Ale ako to všetko funguje nám nie vždy je jasnè.

EMÓCIE SÚ ENERGIE KTORÈ V SEBE NESÚ ODPOR A NEPOCHOPENIE. POCITY SÚ ENERGIE NESÚCE V SEBE SÚZVUK, SÚCIT A VYŠŠIE VEDOMIE, POCHOPENIE. Emócie v sebe nesú vždy niečo dramatickè a intenzívne strach, zlosť, smútok, ĺútosť...Vyosia nás z duchovnèho stredu. Vnútornú jasnosť zahalí hmla a temnota., mraky zastrú slnko. .Emócie, naše deti-sú dôležitè, vedú nás k Sebe!  Prichádzajú k nám ako liečenie.Je dôležitè, aby sme sa nimi nenechali zmiasťa ovládnuť.Je podstatnè, aby sme ostali neutrálni a odstúpili z tej drámy. Povzniesli sa nad to a STALI SA ČISTÝMI POZOROVATEĽMI. JE DÔLEŽITÈ OSTAŤ VEDOMÝ!!!.

To najväčšie umenie majstrovstva emocionálnej, energetickej alchýmie je nepotláčať emóciu a zároveň sa v nej neutopiť. OSTAŤ V STREDE V ČISTOM PRIJATÍ. TO JE SYMBOL SKUTOČNEJ SILY, LÁSKY A VEDOMIA . Objatím emócie, s pochopením a súcitom prenesieme ohnisko pozornosti zvonka (akože príčina je on, ona, ono, oni,vláda, počasie, svet, vesmír, Boh...)-dovnútra. Prenesieme vedomie a pozornosť k tomu, ako sa cítim. "--Ja teraz prežívam túto emóciu, pri plnom vedomí...lebo som si zvolila sa takto cítiť." Ok, bola to moja reakcia a ja chápem prečo sa tak cítim. Prijímam to"-To je prevzatie zodpovednosti, to je odvaha!!! PREVZATIE ZODPOVEDNOSTI JE AKT POKORY.VTEDY SME K SEBE ÚPRIMNÍ, ČISTÍ...TO JE DUCHOVNO. Učiniť tak zakaždým, je skutočná sebadisciplína., to, čo sa od nás žiada. Prajem krásny , búrkami a dažďom očistený deň. Sofia

Dátum: 26.7.2015

Komentáre (1):

dana
Presne o tom bol a je dnešný deň milá naša Sofia... o futbale emócií a pocitov, o ihrisku, kde občas nevieme, či sme útočníci alebo brankári, či sme víťazi, alebo porazení, či sme tráva, alebo noha, ktorá po nej chodí.
Nič z toho nie je zlé, keď reagujeme .... Požehnaný zvyšok dňa všetkým
26.7.2015 18:23:22