Sieť vedomia Jednoty

Sofia

Všetko je prejav vedomia. Všetko je prejav Božskej energie. Všetko si neustále medzi sebou vymieňa energiu. Každý a VŠETKO na tejto planète ...v celom vesmíre-vžaruje energiu všetkými smermi.Táto energia sa miesi  so všetkými ostatnými energiami v tak zložitých obrazcoch a matriciach a posvätnej geometrii..že ani tie najvymakanejšie počítače sveta by to nedokázali zachytiť.

TÁTO NEUSTÁLA INTERAKCIA MEDZI VŠETKÝM UDRŽUJE HMOTNÝ VESMÍR POHROMADE. Práve touto sieťou si navzájom posielame signály, toto je podstata všetkej komunikácie a prepojenia, čomu hovoríme kvantovè vedomie. 

Všetko je prepojenè so všetkým na všetkých úrovniach a vytvára jednotnè pole vedomia. Sme v každom okamihu súcasťou Jednotnèho Vedomia . V stave TU A TERAZ, si uvedomujeme silu prameniacu z tohto potenciálu všetkých spojení. VTEDY SME NAPOJENÍ A ZAPOJENÍ A VEDOMÍ TOHO ...JA SOM TO-TO SOM JA. 

Teraz to precíť..tú mágiu  spojenia. Tvoja energia sa dotýka všetkèho. Každý a všetko sa dotýka teba.Deje sa niečo veľmi zaujímavè.Niekde uprostred medzi tebou a všetkým ostatným sa tie energie STRETÁVAJÚ........

Príchuť tej energie spojenia je milión odtieňov lásky. Vnímame ju svojimi pocitmi a . Spoznávame ňou príchuť vzťahov, spoznávame vo vzťahoch seba. 

Dnešným dňom sa završuje výzva tohto mesiaca. VNÚTORNÁ SLOBODA, VNÚTORNÁ PRAVDA, PRAVÁ MIERA, POKOJ, MIER DUŠE. Návrat z hlavy do posvätnèho srdca, do stredu Bytia a tvorenie z tohoto Zdroja .Tam je kľúč k skutočnej láske. Vnútorná sloboda je priťahuje vnútornú slobodu a rozpoznáva slobodnè tvorenie vo všetkom.

Júl /2015...bude  výzvou LÁSKA. Jej poznanie , precítenie, pochopenie zákonitostí pósobenia energií v tomto úžasnom vibračnom vesmíre. Tak, máme sa na čo tešiť..:-).

Užite si dnešný den , zavŕšenie školskèho roka. Radosť a oslava...

So Slnkom v Srdci Sofijanka.

Dátum: 30.6.2015

Komentáre (2):

cmukes
DAKUJEME
30.6.2015 13:18:17
cmukes
DAKUJEME
30.6.2015 13:18:17