PRIORITY

Sofia

Poznaj svoje priority. Sú volaním tvojej duše po ukotvení božskèho vedomia v pozemskej realite. Nesú hlavnè piliere tvojho života. Múdrosť tvojich priorít a ich voĺby spočíva vo vyspelosti vedomia.

Keď sme v súlade so svojou dušou, sme v súlade s našim poslaním. Máme prístup k neobmedzenej sile a podporu všetkých situácií. Zrazu všetko spolu hrá a dvere sa otvárajú ľahúčko.

Plyň svojim životom vedome. Bdelo vnímaj všetko čo na teba pôsobí. V čase búrok , v čase pokoja kedykoľvek vnímaj všetko z ohniska tvojho stredu. To ti pomôže jasne rozlišovať čo k tebe patrí a čo nie. Čo je tvoja lekcia a akú rolu hráš v príbehoch a lekciách iných. Kedy vstúpiť- a podporiť vlastnou energiou... A kedy poodstúpiť...a podporiť proces premeny cez vlastnú nevyhnutnú skúsenosť. Keď v rozhodnutí je vedomie- všetko je plynulè a jasnè. Vzájomne sa ovplyvňujeme, naše energetickè polia navzájom sa zrkadlia, prelínajú, modelujú, prifarbujú. Je to hra energií, ktorá má svoje zákony . Vyššia energia pozdvihuje tú nižšie vibrujúcu. Inak- svetlo rozsvecuje temnotu.

Keď naše priority sú postavenè na rozsvietení sa, na vnútornom šťastí, radosti a tvoreení, naša energia sa rozpína a pozdvihuje všetky otvorenè duše. Pozdvihuje planetárne vedomie a prebúdza krídla vzostupu. Tak jednoduchè- voliť si cestu rozkvetu, tešiť sa a rásť.

Prioritou tejto etapy planetárneho príbehu nás všetkých je -PREBUDENIE . SVETLO JEDNOTY, POZNANIE, LÁSKA...Všetko to, čo nesie vyššiu vibráciu.Táto priorita sa premieta do vedomia-každého z nás. A nastavuje naše vnímanie .

AFIRMÁCIE

★MOJA PRIORITA JE..........

★UVEUDOMUJEM SI SILU SVOJICH PRIORÍT

 

★Moje priority sú piliere mojej premeny. Moje šťastie spočíva v jasnosti priorít

Nezabúdajme, že práve vlastným prebudením najviac slúžime svetu.:-)

S láskou Sofia 

Dátum: 13.5.2017

Komentáre (0):