Prijatie je mocný kľúč

Sofia

Sila  lásky je vždy preskúšaná prijatím. Absolútne sa odovzdanie prítomnosti danej chvíle nevytvára žiaden odpor. Nie je to vždy jednoduché. Vedie nás to k permanentnej bdelosti. To je cesta k vedomiu, že každý okamih bez ohľadu na to ako sa tvári má v sebe poklad, ktorý hľadám. Seba. Ak nie som schopná prijať situáciu okolo mňa, zameriam pozornosť do svojho vnútra, precítim, pomenujem, a úplne sa odovzdám tomu, čo cítim. Všetko v našom vnútri i mimo nás chce byť prijaté a milované. Všetko je našim dielom. Dielom našich minulých postojov a voľby, našich pocitov, ktoré sme nechali aby tvorili našu realitu.A práve keď sa rozčarovane pýtame...ako môžem prijať TOTO???!!!!..NERIEŠ, NEHODNOŤ, PRIJMI. MÁ TO VYŠŠÍ ZMYSEL, KTORÝ Z TEJTO ÚROVNE NEVIDÍŠ -TOMU VER. SÚVISLOSTI ROZPOZNÁŠ AŽ KEĎ TO PLNE BEZ ODPORU PRIJMEŠ. A SRDCE MÚDREJ LÁSKY ODPOVIE. Vždy . SRDCE KTORÈHO SYMBOL JE TVORENÝ Z OBOCH ŠPIRÁL TVORENIA. STRED. BYTIE NAD VŠETKÝMI POLARITAMI.  BYTIE ZJEDNOCUJÚCE VŠETKY POLARITY.

Dnes, teraz máme možnosť dovoliť vesmírnej sile modelujúcej transformáciu nového vedomia  aby vstúpila do našich životov ako čerstvý vietor. Otvorme jej dvere prijatím . Je to zázrak prerodu na všetkých úrovniach. Myseľ sa zaskvie ako čistý krištáľ, duša ako detský svet prežiarená radosťou a telo sa odmení živým zdravím. 

keď jeden v rodine pustí odpor mysle , premena nasáva u všetkých členov .Láska sa šíri ako láva svetla . Len ostať vo vedomí prítomnosti a povýšiť tento lahodný zvyk na spôsob bytia, vnímania i tvorenia reality. Novej reality.Krásny deň láskavého prjímania praje Slnko v srdci.

Dátum: 2.5.2015

Komentáre (4):

Anka <3
Janka....krásne citlivo a pravdivo odovzdané ...vlastné poznanie...ďakujem, že zdieľaš múdrosť precítenú...prežitú ) ) )
3.5.2015 19:22:45
Janka st.
vďaka Janka za múdrosť, pohladenie, jasné vysvetlenie dnešného i minulých dní.Je krásne že SME.
2.5.2015 21:23:21
Adka a Barborka
Dakujem zo ♡, nadherne pomenovana pravda, ktoru, presne som dnes potrebovala pochopit!
2.5.2015 13:29:38
Pavla
Bambuľky, ste úžasné <3
2.5.2015 12:42:36