Preladenie

Sofia

Tak to je skutočná brána! Most z minulosti do novèho vedomia budúcej PRÍTOMNOSTI.  Z linearity času do BEZČASOVOSTI. Most, ktorý cez symboly dnešnèho dňa prepája LUNU A SLNKO. Silu a skúsenosť minulosti a spontánnosť detskèho tvorenia budúcnosti. Je to výzva pre každèho z nás. Už starénoty v novej muzike neladia. Je čas na nové tvorenie. Náladiť sa na energiu novej radostnej energie a "načítať" nové  noty...

A tak aj mňa život chce naviesť k novèmu spôsobu zdieľania . Keď po 3- mesačnom prebudení živèho prameňa v putovaní po silových miestach v Mexiku som sa vrátila a od dnes chcela  začať tým istým spôsobom svetelnej práce ako predtým, nešlo to. Zastavilo ma to a ležím doma s chrípkou. Vedie ma to k zmene Niečo je potrebnè pustiť, aby novè mohlo prísť.  A bude to pre  všetkých. 

Novonarodená sila ,ktorá ako vlna sa šíri a pravdivo zrkadlí nakoľko sme v súlade s novym vedomím...Vedomie, myšlienky, pocity i telo, skutky, forma, ktorou Duch tvorí. To všetko chce prúdiť a rezonovať súzvukom. Keď niečo neladí a zostáva v starom zastaví nás to. Tak  vždy za to poďakujme a využime čas darovaný hoci aj vo forme chrípky na prehodnotenie a otvorenie sa novým riešeniam a tvoreniu. 

 Ďakujem vám  všetkým za liečivú podporu:-)) A  všetkým smrkajúcim, potiacim sa, kašľajúcim, horiacim pod perinou ...i všetkým v najväčšej pohode na slnečnom svahu či inak tvoriacim hodnoty v práci-posielam symbol-kryštál novèho vedomia-LOTUS . Aktivuje oheň novèho tvorenia, ktorý sa cez nás chce prejaviť.

Ľúbim vás a za SLNKO V SRDCI prinášam prísľub nových darov svetelnej služby. V podobe nových seminárov, meditácií, i cvičenia. 

S láskou Janka Sofia

 

 

Dátum: 18.1.2016

Komentáre (1):

Dana
Veľa zdravia a díky Sofijanka:)
18.1.2016 15:25:52