Pravda je láska

Sofia

Dnes je to pecka! S energiami dnešnèho dňa akoby sme kráčali po tenkej ostrej filete žiletky. JE AKO MOST ZO STARÈHO VEDOMIA K NOVÈMU. OD ŽIVOTA ILÚZIÍ , KLAMU A STRACHU-K JASNOSTI. PRAVDY. Bože, koľko odvahy potrebujeme k úprimnosti . K sebe, druhým, k životu. 

Mix kokteilu archetypálnych síl do ktorých sme ponorení (diabol, veža, smrť, znovuzrodenie) v nás spúšťa výzvu ABSOLÚTNEJ PRAVDY. Nevidíme do duše iným, nepoznáme príbeh druhých ľudí, pokiaľ sami žijeme v klame. A Archanjel Michael princíp vnútornej Jasnosti  nám vkladá meč odvahy do rúk a vedie nás k vedomej premene. Oblasti života kde je pripútanosť a stagnácia...kde neprúdi energia, nás sťahujú dole.

Zmeň to! Otvor sa pomoci.  Nikdy nie si sám. Požiadaj o pomoc Archanjela Michaela, precíť fialový lúč premeny a dovoľ nech vstúpi do oblastí ktorè potrebujú tvoje prijatie. Len jednoducho a úprimne to precíť. Dovoľ slzám nech uvoľnia vnútorný odpor. Rozpusť ten kameň láskou. To je tá kvantová zmena. Stačí začať jedným najdôležitejším kameňom veže života a ten spustí liečenie celej stvby tisícich pilierov...z ktorých je poskladanè naše bytie.

A to uvoĺní vlny energie, ktorè nás povedú k vnútornej sile byť Sám Sebou a pravdivý ku všetkým a vo všetkých oblastiach života. Bez Pravdy duchovne zomierame. A teraz je čas ŽIVÈHO ŽIVOTA, milovaní.

Pomóžme si navzájom, lebo pravda je nákazlivá. A začnime tým, že sa pozrieme druhèmu do očí, pohladíme a slovo mám ťa rád, ďakujem, že si.....ospravedlňujem sa, ....roztápajú tisícročnè ĺady.Mäkkosť dychu a sila svetla ťa povedie?

S láskou Janka

 

Dátum: 15.1.2016

Komentáre (3):

Anica
Dnes je to o mne, o nas, o zivote! Dakujem s laskou SofiJanka!!!!!
15.1.2016 22:16:47
Silvia
...cítim, cítim, to je "iná" sila transformácie...
totálne odpojenie :-)
Ďakujem, ďakujem, ďakujem
... želám nám ODVAHU !
Objímam, s Láskou
15.1.2016 14:07:30
Dana
Ďakujem za podporu, pekný deň všetkým.
15.1.2016 09:41:27