Posolstvo na 11.2.2015

Sofia

Otvor sa detskej radosti a dovoľ aby tvoj deň sa naplnil skúsenosťami, ktorè tvorí láska. Pocitom vnútornèho šťastia-  jemnou vibráciou prenikáme do sfèry zázrakov a všetko sa deje ľahko a bez námahy akoby dotykom krídiel anjelskej pomoci.

Kľúčom je myseľ naplnená pokojom a nadhľadom, dôvera vo vlastný život, úsmev a súcit. Vnútorný mier je dar bytia prameniaceho v srdci. Zastavme sa na chvíľu, precíťme svoj dych ...plný svetla a poďakujme za tento okamih, za tento život..za všetko čím sme -preniknutí tajomstvom bytia  v dokonalosti tejto doby premeny. Všetko môžeme urobiť inak..bez šablóny, po novom, tak ako nám káže inšpiráciou naplnenè srdce.

Oko lásky vo všetkom vidí vyšší zmysel, rozpozná dôležitú skúsenosť a dar múdrosti. To múdre ,krízami zušľachtenè oko sa otvára v stave úplnèho prijatia života vo všetkých podobách. Keď myseľ stíchne ,prehovorí srdce, ktorè otvára oči pravdy. Vedomím prítomnosti. 

Nech vás dnes pokoj na každom kroku sprevádza so slnkom v srdci .

Sofia

Dátum: 11.2.2015

Komentáre (2):

Aďka a Barborka :-)
SofiJanka a Danka, ste úžasné, stránka je nádherná a toto posolstvo dokonale. :-)
11.2.2015 16:37:12
Ivka
Úžasné,už teraz sa teším na ďalší obrázok.Dnes ma dostala myšlienka "Keď myseľ stíchne,prehovorí srdce,ktoré otvára otvára oči pravdy." Krásny deň <3
11.2.2015 09:53:08