Pokoj -dar prebývania v strede

Sofia

 Milovaní, možno sa vám to zdá až príliš neuveriteľnè,  a jednoduchè, či ťažko pochopiteľnè, ale fakt je ten, že vóbec nezáleží na tom, či proces vzostupu pochopíme. Mysľou,  ktorè je v úrovni 3D sa kvantovè vedomie ani pochopiť nedá. Ako sa dá pochopiť že všetko je všade a vo všetkom a v každom okamihu. BOHOM...Však to znie ako dobrý nezmysel. Ale dá sa to zažiť. A keď to človek zažije, nepotrebuje to vkliniť do slov. Navždy to je jasnè. 

A to, kde to môžeme zažiť je (stav) bytia posvätnèho stredu. Keď vstúpime do tohto stavu vedomia , zaplaví nás mier, pokoj sa rozhostí celým bytím. A duch môže rozprávať, premietať...a my tomu rozumieme. Lebo to je to, čomu hovoríme SKUTOČNOSŤ. BYTIE ČISTÈ, NEZAFARBENÈ ILÚZIOU ...Je to spôsob ako cez nás sa táto vibrácia šíri ďalej..

Stav Zeme teraz nesie v sebe obrovskú dôležitosť pre vesmírne fungovanie vecí. Zdroj lásky ,o ktorom tak často hovorím predstavuje SRDCE , stred VŠETKÝCH VECÍ. NIČ NÁS OD TOHOTO ZDROJA NIKDY NEODDELÍ. Všetko, čo sme kedy pre vlastnè i planetárne prebudenie urobili  i vbudúcnosti urobíme je preto, aby zvýsilo túto energiu lásky. 

Teraz, keď pobývame na Zemi máme moc ako nikdy predtým.aby sme spoločne, zjednotenou silou vytvorili rozdiel, premenu vo vedomí tejto planèty. Pre seba i pre druhých.

A zatiaľ čo hľadáme svoj stred, prúdi do nás láska a naša myseľ bude odmenená najväčšími darmi akè sme kedy mohli dostať od  svetelných bytostí..mierom jednotnèho zdroja Lásky, kúskom  Boha  a toleranciou a múdrosťou, ktorè pramenia zo skúseností bytostostí žijúcich eóny rokov. 

Tieto dary sú tak mocnè, umožnia nám pokračovať v práci a žiť tam, kde sa cítime dobre, v prostredí na ktorè sme zvyknutí s väčsou mocou a vnútorným mierom. 

Toto je naša chvíĺa, ktorú sme si kúpili a zaplatili tisíckami rokov svojich inkarnácií a práce...Vážme si seba. A s odvahou o to požiadajme. Patrí nám to. A Svetelná rodina, Anjelske bytosti čakajú na ten moment, kedy sa otvorí roh hojnosti a nebo nás zaplaví tým o čo požiadame..To,čo sme sami pre seba prichystali, pre rozpamätanie sa, že toto je ten moment Oslavy Otvorených brán ŽIVOTA.

 

A ja presne o mesiac prilietam domov...ako ten čas letí. Ale , ktovie, čo sa dovtedy pritrafí...

Ďakujem Vám. Tieto chvíle prebývania v požehnaní signálu u Alchymistu sú pre mňa spojením s Domovom. Kozmickým i slovenským. Ľúbim Vás . A do upršanèho Slovenska posielam tridsaťpäťstupňovè vyrovnanie s vlhkosťou 90%. Nech sa páči.

Objímam vás s láskou. 

JankaSofi:-)

 

 

 

 

Dátum: 20.11.2015

Komentáre (1):

Dana
Ďakujem za svetlo Sofijanka:)
"Toto je naša chvíĺa, ktorú sme si kúpili a zaplatili tisíckami rokov svojich inkarnácií a práce..." Tvoje posolstvo nesie veľkú silu odkazu minulých skúseností (aspoň pre mňa). Rozmýšľam, preciťujem to.... pozdravujem do diaľky:)
21.11.2015 09:50:09