Pohľad z uhla slobody

Sofia

NOVÝ UHOL POHĽADU- očami oslobodenèho srdca

Vnútorná sloboda je podstatou bytostnèho jadra každého človeka.

Móžeme ju nazvať Božským vedením, vnútorným majstrom, pravým Ja, alebo Bohom v nás. Je tým , kým v skutočnosti sme:čistým, všetkoprenikajúcim , nekonečným Vedomím, oslobodeným od všetkých obrazov, predstáv, o sebe, Bohu, svete...

Poznať to, zažiť to, a stelesniť v živote je určením každej bytosti. 

 Keď sa naučíme opäť vedome vytvoriť živè spojenie s prameňom múdrosti svojho bytia -zázračne nás to zladí s jednotou so sebou, svojim životom i so svetom. 

V dobe kvantových skokov vo vedomí je to ako šibnutím prútika-SIM SALABIM a ....že aký nádherný pocit, stav bytia...SLOBODA. 

Môžeme začať tu a teraz. Spočinúť vo svojom bytí a napájať sa zo spojenia so Sebou.To nie je úlet. Posilňuje to ukotvenie a zdravè prepojenie s praktickým životom, lepšie rozlišujeme, čo je pravè a v súlade s kozmickými zákonmi.

Všetko, čo je zakorenenè v pravde a v láske, obdarúva a požehnáva nás i naše okolie. 

Maj vždy odvahu nasledovať svoje srdce, lebo toto volanie je hlasom tvojho vnútornèho vedenia.

Dopraj si každý deň čas na vnútornè ladenie, čas v tichu a samote.

 Vnímaj celè telo a preciťuj plynulý prúd svojho dychu. 

Uvoľni sa a len buď. Nemusíš nič meniť, len vnímaj seba a svoje okolie. Plne prijímaj všetko takè akè je. Nehodnoť, neposudzuj. Prijímaj a pozoruj dych ako všetkým preniká......

Zaplaví ťa pokoj a pocit jednoty.Stav vnútornej slobody, začína svitať keď sa vzdáme akýchkoĺvek hodnotení . Všetko je dokonalé takè aké je. Je procesom dozrievania, plynutia života ako rieky- v sile a pôsobení vyššícb zákonov lásky. Sme jej súčašťou. 

Slobodnou radosťou pobozkaný deň. 

Slnko v srdci ...Sofia:-)

Dátum: 12.7.2017

Komentáre (0):