Pohlaď pohľadom

Janka a Danka

Príroda má tú najväčšiu silu. Je to zdroj, ktorý je darom. Rozhliadnime sa okolo seba a vidíme krajinu obdarenú Živou. Rozvíjame sa v súzvuku s prírodou okolo nás. V nej môžeme nachádzať výživu, medicínu, múdrosť posolstiev, dokonalú ladičku s frekvenciou Gaii a všetkých vedomí viazaných na jej zdrojový kryštál. 

Sila prírodných zdrojov tu v našom nádhernom Slovensku je vzácnosťou. Pozná to ten , kto precestoval svet. Viem, sme deti matky Zeme.Spolu  zdieľame , užívame a sme zodpovední za celú planètu. Ale ukotvili sme v tejto krajine svoje pozemskè svetlo, svoje telá. Zrodili sme sa na Slovensku a to  z duchovnèho pohľadu je veľmi dôležitè. 

Naše osobnè poslanie je v súzvuku s poslaníím nášho národa....mesta, dediny, rodiny...Všetko je v synchronicite a vzájomne sa podporuje a zrkadlí.. 

Dnešný deň prináša výzvu otvoriť sa pohľadu, lásky a múdrosti. Vidieť pod povrch negativity a objaviť skvosty pod hromadou odpadu. Kto iný ak nie my môžeme vidieť krásu a vzácnosť tohto kúska Zeme? A kedy, ak nie teraz? Čo vidím, to priťahujem. Čomu venujem energiu, to tvorím. A keďže energia tečie v smere pozornosti , zjednoťme svoju pozornosť na to, čo na Slovensku je silnè a zdravè. Každý z nás , všetci ľudia dobrej vôle, múdrosti srdca a čistoty ducha .

Poslaním Slovenskèho národa je prebudiť SILU VEDOMÈHO SLOVA. SILU SLOVA, KTORÈ TVORÍ  OSLAVU ŽIVOTA.  ZJEDNOTIŤ SA V SPOLOČNOM ZÁMERE OCHRÁNIŤ A ZVEĽADIŤ PRÍRODNÈ ZDROJE: PRAMENE, LESY, ZVIERATÁ. ZJEDNOTIŤ SA V SPOLOČNEJ PIESNI, OSLAVUJÚCEJ SILU MATKY, SILU POSVÄTNÈHO RODU. OPRIEŤ SA O MÚDROSŤ PREDKOV-SLOVANOV A znovunapojiť sa na posvätnè spojenia s prírodnými obradmi. Budovať spoločenstvá založenè na vzájomnej výmene a zdieľení . Ochraňovať prirodzenú múdrosť detí a ich napojenia na čistotu zdroja. Poslaním Slovenska je Vážiť si pôdu a vrátiť silu a úctu pestovaniu plodov zeme. Včely a ich hojnosť je prejavom zdravia ľudí.

Návrat k prirodzenosti, návrat k prírode nie je únik pred zúfalstvom, a bezmocnosťou dnešnej doby. Je nevyhnutnosťou pokračovania ľudskej rasy. Je podmienkou nášho prežitia a  prijatia vyšších duchovných vibrácií tejto doby premeny. 

Chráňme mier na Zemi tým, že chránime pokoj v našej duši. Ozdravme planètu tak, že pestujeme svoje zdravie. Vráťme ľudstvu vieru tým, že uveríme ebe. Láska a spojenie národov sa začína v našom dome objatím a prijatím koho odmietame ...Buďme zmenou, ktorú chceme vidieť vo svete. Tá sila je v nás. TU A TERAZ. 

Nech tvoj pohľad dnes pohladí každèho na kom spočinie...

S láskou a slnkom v srdci Sofia

Dátum: 3.7.2015

Komentáre (0):