Po vrstvách - k sebe

Sofia

Keď dozrieme- tvárou sa otočíme k sebe a vyhlásime: - - Chcem ťa spoznať. Chem spoznať kto som, kam smerujem a... čo mám robiť...kadiaľ ísť, koho nasledovat????.

Často tento okamih je nevedomý, často sprevádzaný bolesťou, nemocou, proste krízou. Hľad,me pokoj, mier. Lebo pokoj a mier je domov, kde naša duša spočíva v Jednote zdroja. Ten moment je posvätný. Vtedy sa otvorí brána a zletí k nám anjelska rodina. Bolesťou pokrstíme srdce slzami túžby- vykročiť  od oddelenosti k jednote. Hľadáme . To , čo hľadáme navliekame do tisícich oblekov, foriem, mien...iluzórnych potrieb.

Hľadáme to mimo seba- ale v skutočnosti KRÁČAME K SEBE. Nezáleží na tom ako dlho kráčame. To všetko sa počíta do najcennejších valút skúseností duše. Každý pád je tým  najvzácnejším bonusom sily, keď vstaneme a vykročíme znovu a znovu po milionty krát- tým skutočným snerom. K Sebe.

Kráčame k prameňu, ktorý nikdy nevyschne. Žiaden oheň sporu ho nezničí, žiaden úpek ega ho nevysuší, nerozdupe ho nepriateľ, ani náš strach ho nezadusí. Ten prameň je to najvzácnejšie čo máme v živote nájsť. A len my sami máme k nemu mapu. Teda GPS ku intuície. Tie najvzácnejšie dary máme vždy nadosah, bližšie ako na dosah , priamo v sebe. V Strede. Tu. Teraz.

Sme blíko. Sme už tu. Nie len na okamih ovlažiť pery. Napiť sa, Omyť tvár, telo, ponoriť dušu, nechať rozplynúť myseľ.... Splynúť s prameňom Jednoty. 

Byť NIM.

Čo ak je to predurčenè. Čo ak je Duchom volené, Nami písanè a už existujúce v realite, kam putujeme. Čo ak netreba snahy, bojov obáv, súťaženia, porovnávania. Čo ak každým okamihom naplneným pokojom zakúšame stav bytia, ktorým je Prameň Božsèh Zdroja.. . Každým okamihom prítomnosti TU A TERAZ sa ponárame a necháme sebou tryskať to, čo je bránou, kľúčom i tým prekročením prahu do raja? Čo ak je to tak jednoduché?

Čo ak Vedomie jednoty fakt už dýcha a pulzuje a žije a prejavuje sa tak, že to čo práve cítiš a žiješ , tým svet , ľudia podobnej štavy a vibrácie žijú okolo? Čo ak?...

Ak ste to dočítali až sem, pošlite lajk svojmu životu a zdieľajte tú živú vodu lásky, múdrosti vašej prameñaduše tak ako vás duch vedie. 

Pokoj a láska nech je medzi vami:-)

Amen:-)

S láskou Sofia

Dátum: 20.11.2017

Komentáre (0):