Plne vo svojom tele...

Sofijanka

Energia Slnka v Srdci -prúdi k prebudeniu vedomia Poslov svetla a k nasmerovaniu  energie do vyváženèho stredu posvätnèho srdca. A to je jedna z najväčších výziev. Počas mnohých fáz vzostupu nosíme veľa energie v horných čakrách. V hlave fičí tajfún pri aktivácií nových duchovných centier. Energia stagnuje a nevie si nájsť cestu dole. Pokiaľ vedome ,umením života nenasmerujeme  tok energie do fyzickej oblasti  energia sa nemôže správne spojiť so Zemou.. . Z toho plynie pocit nenaplnenia a prázdnoty . Toto sa môže diať buď v oblasti osobných vzťahov, vo sfère práce , zdravia ,ako pocit, že svoj život  nemáme vo svojich "rukách".

Toto všetko súvisí s tým, že nie sme dostatočne uzemnení. A príčinou toho , že energia nemôže preniknúť až do celèho čakrálneho stĺpca je, že sa v oblasti brucha nachádzajú emocionálne traumy, ktorè blokujú, alebo prerušujú prúd. Preto je  kľúčovè aby sme nasmerovali svoju pozornosť a vedomie na tie časti seba, ktorè potrebujú emocionálne liečenie.

Je životne dôležitè aby sme boli celiství. Plne prijať svoje telo, ukotviť sa v ňom  nám ponúka zažívať Božskè energie duchovnèho osvietenia cez svoje telo a tým ho celistvo vyživovať tou najčistejšou energiou.

Stelesnená uzemnená duchovnosť  je štastie ktorè tryská zo stredu bytia. To je cesta , výzva dnešnej doby pre všetkých, čo nesú svetlo. Svetlonosič...ten, čo prijal do svojho bytia Svetlo ducha a ukotvil ho v tele, tým  vytvoril celistvý prúd do jadra matky Zeme . Posol svetla , ktorý je vedomým a živým mostom medzi nebom a zemou. Sme viacúrovňovè bytosti. Žijeme vo vibračnom vesmíre, kde všetko je energia tvorená myšlienkou, požehnaná pocitom a prejavená v hmote. Tak ako sme vytvorili svoj svet, realitu okolo nás, rovnako ju môžeme pozmeniť

Plne s láskou prijmeme to starè, odpustením ho uvoĺníme..tým uvoľňujeme magnet odporu v tých oblastiach kde je bolesť a strach a otvoríme sa novèmu . Celý proces v jednej vete. :-))Akè ľahkè. 

DUCHOVNÁ ENERGIA SA MUSÍ NAPOJIŤ NA EMOCIONÁLNE TELO A ODTIAĽ DO FYZZICKEJ REALITY.To, čo blokuje prúd sú starè rany.:strach, hnev,pocity menejcennosti, sklamanie a zatrpknutie k životu. Toto sú emocionálne prekážky , ktorè sú zakopanè. Pri prvom vedomom dotyku s duchovným liečením sa vrstvy začínajú odkrývať a vychádza to von...

Vstúpiť na duchovnú cestu, znamená otvoriť svoje vnútro a prijať všetko čo sa uvoľňuje. Pozorovať, nestotožňovať sa s tým. Ďakovať a liečiť láskou, svetlom archanjelov a....

A..OBUŤ TENISKY A BEHAŤ ..tam, kde si... ZOBRAŤ MOTYKU A OKOPAŤ ZEMIAKY. VYZUŤ TENISKY A TANCOVAŤ NA LÚKE..OBJAŤ STROM A CÍTIŤ JEHO KORENE...čokoľvek, kde pocítiš že telo je živý chrám v ktorom svetlo chce tvoriť. Všetkými formami akè poznáš, akè cítiš. 

K OSVIETENIU MÔŽEME V TEJTO DOBE PREMENY VSTÚPIŤ CEZ OSVIETENÈ , SVETLOM  ZUŠĽACHTENÈ NAŠE CHRÁMY . Naše telo, zdravie ,hojnosť ukazuje nakoľko prakticky zvládame princíp ROVNOVÁHY SÍL. JE ROK OSMIČKOVÝ..2015. ROK ŽIVOTNEJ SILY prebudenej s plným vyvážením duchovna a fyzična. Len my vieme a cítime ktorú polaritu potrebujeme posilniť a zharmonizovať. Sme milovaní, celiství pod ochranou svojich Vyšších Ja. Pod vedením najvyššieho Zdroja. Len sa odovzdajme a nechajme sa viesť.

Objímam vás s láskou . SOFIA

Zajtra ste vítaní na obrade SLNOVRATU...vítanie leta a poďakovanie Zemi. Kruh lásky a sily spoločnèho tvorenia. Polerieka-o 17:00. Tešíme sa na Vás.

 

Dátum: 20.6.2015

Komentáre (2):

Anica
Dnešný deň o chvíľu končí a ja rekapitulujem. Veľmi silné energetické prúdenie vo mne a vôkol mňa ma vťahuje... Nádherné posolstvo SofiJanka, ďakujem!
20.6.2015 23:45:13
anculka
Ze waaaaw! Este to ( s hlbokym nadychom nosom;) prefyvhavam!:) no ze Waw Co veta to perla! DAKUJEM za
20.6.2015 22:43:44