Otvorená brána

Sofia

Otvorená brána..je okamih vibračnej zhody. Znamená to, keď sme pripravení, všetko okolo nás je nastavenè, rozpoznáme bránu, brána sa otvára. 

V jej strede spoznávame, že sme ňou. Sme aj minulosťou, ktorú opúšťame, sme budúcnosťou, do ktorej vstupujeme....sme tým portálom, ktorý všetko prepája. Je to moment úplnej koncentrácie a zároveň dóvery a odovzdania. Keď to príde...rozpoznáš to. Tam je tá najväčšia sila spojenia. S póvodom, zdrojom vovnútri.

Každá brána je okamih OSLAVY. SÚ TAM PRÍTOMNÈ VŠETKY SÚČASTI NÁŠHO BYTIA. VŠETKY BUNKY, CELÈ VESMÍRY TO VEDIA. Veľká fiesta. 

V kvantovom prepojení sú to všetky brány, ktorè naše bytie vníma ako nový začiatok. Keď sa vteĺujeme do embrya, keď sa rodíme do tela, prvè kroky, prvè slová, prvý deň v škole, prvý deň sama doma, ...prvá menštruácia, ...prvè milovanie...odchod od rodičov, ...tisíce nových začiatkov vo vlastnom sebanachádzaní, tvorení, raste..dieťa, partneri...naplnenia...bože koľko nových výziev  nových začiatkov...Vycítili sme ten kontakt, prítomnosť bytia, života ? Rozpomeňme sa na naše brány a vnesme do nich lásku, bezpodmienečnú lásku a oslavu . A to sa premietne vo všetkých križovatkách, výzvach nášho príbehu..od tohto uvedomenia.

Potom každá brána bude vedomá. ! plne s vnímaním našich sprievodcov, anjelov. A náš príbeh budeme schopní vidieť ako diamant v nekonečnej mandale stvorenia. 

Dajme úctu a pokoru bránam príchodu, zrodenia i smrti..prirodzdnèho odchodu. Elexier nás povedie k rozpoznaniu vzácnosti každej chvíle. 

Osvietenosť spočíva v umení povýšiť každý okamih na zázračnú chvíĺu. A ten kľúč máš teraz . Vo svojom dychu, láske, cite, a vnímaní. Vo svojom pohľade, vo svojom objatí. Brána je TU. TERAZ. SI ŇOU.

 

S láskou Sofia

Dátum: 24.11.2015

Komentáre (3):

cmukendes
Cmuky cmuk Tesim sa na Teba!
26.11.2015 20:23:18
Janka M
Sofia,
ďakujem z celého srdca za posolstvá, ktoré mi dávajú silu pochopiť udalosti, ktoré sa mi od 15.11.2015 dejú. Brána je TU ...
25.11.2015 08:11:25
Ivka
Moja momentalna brana nema ziadny podobny nazov ake su vyssie uvedene, ale citim, ze sa mi jedna prave otvara v tomto obdobi o to viac sa tesim na prichadzajuce sviatky
Dakujem SofiaJanka ze pises presne to co ja citim a prezivam...sme naladene na rovnaku frekvenciu ;-)
24.11.2015 20:30:27