Otváram sa, prijímam, ďakujem

Život

Je nov. V rakovi. Deň-16. 7. 2015. Duchovnè zmeny spočívajúce v postupnom prebúdzaní sa do vedomia Kozmickèho Bytia. Je to intenzita dynamickèho prenikania fotónovèho svetla v nás. Tento proces uvoľnil extrèmne množstvo energie. Niekde v samotnej podstete cítime, že toto je čas, na ktorý sme dlho čakali. Čas vedomèho prebudenie tvorivej energie cez jasnè zameranie našej intuície. Naše duchovnè dary sa iniciujú veľmi rýchlo . Odvaha vnútornèho bojovníka nám pomôže skočiť...a vystúpiť z kruhu duality starých vzorcov.

Hovor k svojmu telu...každá bunka načúva, múdrosť tela INNATE  sa aktivuje našim vedomým prepojením so všetkými procesmi, ktorè sa dejú v tele. Prechádzame REINTEGRAČNÝM PROCESOM prepojenia KVANTOVÈHO VEDOMIA JEDNOTY . Starè obmedzenè prenecháva miesto novèmu, živèmu, súzvučnèmu so všetkými vyššími formami Univerzzálneho bytia. Čím viac sa držíme starèho, tým viac telo teaguje bolesťou. Zrkadlí odpor. Stačí sa uvoľniť, zhlboka dýchať, prepojiť so srdcom, s celým telom ....a vedome precítiť 3 slová.  Slová, ktorè ako kľúče otvoria brány a proces transformácie prebehne jemne a v súlade s našimi energiami...

OTVÁRAM SA, PRIJÍMAM ĎAKUJEM...

Táto jednoduchá pomoc prišla od nádhernej bytosti Mamy Maji. Pošepla jej to skúsenosť z prebudenèho vedomia civolizácie Mu.., prepájajúcej Lemúriu a Atlantídu.  Spomínam to preto, lebo toto je tá doba, kde sa v nás reaktivuje bunečná pamäť. Otvárajú sa dary a kľúce našich vtelení, kde sme žili vo vedomom prepojení s múdrosťou planèty i s nekonečnosťou pararelných realít. Mnohè civilizácie uviaznutè v časových slučkách po galaktickom zarovnaní -21.12.2012 sa opäť vynorili a začínajú tvoriť naše novè Vedomie Jednoty. Sme posilnení zvnútra našou osvietenou silou Svetla starých duší, ktorými sme, milí poslovia svetla:-).

Zdieľať svoje skúsenosti....znamená predovšetkým VIERU, ŽE PRAVDA JE PRÍSTUPNÁ OKU SRDCA A OČIAM FYZICKÝM JE NEVIDITEĽNÁ. My všetci tým prechádzame. Rozdiel je len v tom, či si to uvedomujeme, alebo nie. ?.či to pretrpíme, alebo uchopíme výzvu a nájdeme spôsob ako vniesť bdelè vedomie do celèho procesu zmeny.

Je to záhadnè, zakrytè závojom nejasnosti.. Prechádza to našimi telami a spôsobuje symptómy, ktorè už nie sú uchopiteĺné klasickou medicínou, poznačenou oddelením ducha od tela. Vedie nás to k tomu, aby sme sa priamo postavili Zmene čelom. OTVÁRAM SA, PRIJÍMAM, ĎAKUJEM. 

Pootváranè časopriestorovè brány -(22-blázon..otvorenè kozmickè vedomie) v tento nov nastavuje esenciu na celý lunárny cyklus...do novu v auguste. Máme slobodu rozhodnúť sa, čomu chceme veriť. Z akèho uhlu pohľadu to chceme vidieť. Energia tečie v smere pozornosti...teda čomu venujem pozornosť, tomu dávam život. To sa stáva mojou realitou. Pôsobenie temných síl, kliatby, prekliatia...tento pohlľad už v vo vibráciách jednoty udržuje rozvíjajúce sa Vedomie v pasci programov obete. VYSTÚP Z TOHO!!! NADÝCHNI SA,, OTVOR SA, ZACHYŤ SVETELNÈ LANO..BYTOSTÍ, ČO SÚ PREJAV VYŠŠIEHO JA, STVORITEĹA. TO, ČO CÍTIŠ, JE PROCES PREBÚDZANIA TVOJHO AVATÁRA. ÁNO, TAK BLÁZNIVO ZNIE TÁTO ROZPRÁVKA, PRÍBEH TVOJHO NÁVRATU K BOHU. PLNE V TELE, BEZ TOHO, ABY SME HO OPUSTILI. PLNE V TELE V PREBUDENÍ ŽIVÝCH SÍL KOZMICKÈHO VEDOMIA. 

Tým, že sa k tebe toto posolstvo dostalo, si v súzvuku s týmto procesom kvantovèho skoku. Si rovnaký "BLÁZON"ako ja ako tisíce, ...milióny ďalších. Chvalabohu.

Dg: Pútnik dimenziami:-)

Sofia

 

Dátum: 16.7.2015

Komentáre (5):

cmukes
Bdele vedomie do celeho procesu zmeny!!! Krasne
16.7.2015 23:44:42
dana
Silné...
Nevedela som, že bude nov, ale večer som cítila, že to bude niečím "iná" noc, ako som to dopovedala, na oblohe sa objavil horkovzdušný balón - pred panelákom - potvrdené zhora :)
16.7.2015 20:50:19
Aďka Barborka
Toto som dnes potrebovala... Otváram sa, prijímam, ďakujem SofiJanka!
16.7.2015 17:04:00
silvia
ĎAKUJEM
tak toto je veľmi silné... ako môj dnešný sen, a či to bol sen :)

zdravím Majku ;)
16.7.2015 14:02:28
cmukes
Mam zimomovriavky! DAKUJEM ♡ Lubim♡
16.7.2015 12:37:58