Oslobodenè vedomie

Sofia

Vedomie oslobodenèho života  je stav bytia okrídlenèho srdca. Je to v symbolike esencia čísla 22. Posledná etapa cesty človeka a zjednotenie s univerzálnym vedomím. Je to tarotový BLÁZON, ktorý prešiel všetkými výzvami života , spoznal povahu BOŽSKEJ HRY, spoznal a zakúsil všetky odtiene ega a oddelenosti, všetky ilúzie strachu, prešiel cez ne, zakúsil, prijatím sa oslobodil a dosiahol stavu šťastia, tichèho splynutia s nekonečnou silou vesmíru...

Toto je  vedomie POSLOV SVETLA- naša výzva prijať hru, poznať jej pravidlá, uvoĺniť tým odpor voči systèmom tvoriacim štruktúru starèho vedomia založenèho na strachu...KTORÈ ODCHÁDZA.

Sme svetlonosiči nesúci frekvenciu svojich hviezdnych systèmov. Pevne ukotvení v Galakrických rodinách tvoríme vibračnè mosty prenášajúce prúdy svetla novèho nastavenia , Prerodu Zeme.

Membrány medzi di menziami sú vibračnè brány spájajúce svety. Kľúče k nim sú stupne vibrácie plnèho vedomia LÁSKY. A TO JE ÚLOHA NÁS...bytostí s vesmírnymi koreňmi. 

Našou skutočnou úlohou je prebudiť svoje svetlo. Esenciu nesúcu kľúče k dimenzionálnym bránam. Našim poslaním je byť šťastní, nájsť spósob ako nechať svoje svetlo žiariť. Bez podmienok. Najjednoduchšou cestou najmenšieho odporu. To je cesta vedomia Jednoty. Oslobodím seba...tým oslobodím iných. Poznáme v sebe tú podmienenosť presakujúcu z minulých zranení Posla..až keď pomôžem druhým, rodine, partnerovi...národu, planète...až potom naplním poslanie a VRÁTIM SA DO JEDNOTY, DOMOV. -OPAK JE PRAVDOU.!!!

HOCI SI ČASTO MYSLÍME, ŽE SME TU, ABY SME POMÁHALI DRUHÝM, ALEBO MATKE ZEMI, najzásadnejším dóvodom prečo sme tu, je aby sme sa sami vyliečili.TOTO JE NAŠA SKUTOČNÁ SVETELNÁ PRÁCA. 

Vedomie oslobodenè od programov viny, bezmocnosti, obete, strachu otvára pohĺad dokonalosti . Poznanie, že vyššie duchovnè sily Kozmickej matky  nesú krásu stvorenia v objatí nekonečnej lásky a jednoty všetkých úrovní a foriem stvorenia. 

Toto mi dnes našepkala Sofia..vedomie kozmickej lásky a svetla, prúd božskèho vedomia, ktorè modeluje môj živor.

Dopíjam kávu a idem do víru svetta. Žiť túto pravdu. Je to fuška. 

ĽÚBIM TO!!!

SOFIJANKA.

 

 

 

 

Dátum: 22.5.2015

Komentáre (4):

hanka
to je krasne, sofijanka. ta PRAVDA cloveka vzdy oslovi. tesim sa na dalsie posolstva
22.5.2015 19:18:18
Eva
Aj mne pred pár dňami prišla infoška,že nie je dôležité ČO robíme (čím si zarábame na zivobytie) ale ako pri tom žiarime. A ešte ohľadom tých našich lesov resp.výrubov - keď´sa každý bude snažiť vyliečiť seba tak aj príroda (naše zrkadlo)nám to prestane ukazovať... takže hurá za spoznávaním seba samého :-)
22.5.2015 19:05:40
Anica
Ďakujem za svetielko vedomia a vedenia!
22.5.2015 12:55:08
ancul
(y)♥♥♥♥
22.5.2015 11:26:11