Oslobodená láska

Sofia

Dnešný deň zosilňuje tèmu lásky. Bezposmienečnej lásky. Oslobodenej od strachu, bolesti, strachu z bolesti, od všetkých prímesí viny, ľútosti, obete, bezmoci, od strachu zo straty, od žiarlivosti, samoty, vlastnenia, ovládania................

Keď to všetko uvoľníme ,vo všetkých vzťahoch, keď to oslobodíme vo vzťahu k sebe, k životu...čo nám ostane?

 Poznáme, že tá skutočná láska je prázdnota. Čistá prázdnota naplnená plnosťou svetla. Skutočnèho neopísateľnèho BYTIA LÁSKY, ĽAHKOSTI, MIERU...PLNÈHO BYTIA KRÍDIEL. 

A tak dnes pozorujme svoj deñ. Pocity, ktorè vidíme len my. Tam sa tvorí premietačka, ktorá premieta príbeh sveta videný našimi očami vo všetkom navôkol. 

Sledujme našu verziu lásky. Veľmi úprimne. Sledujme a svojou bdelou pozornosťou vysielajme svetlo PRIJATIA do všetkých miest , kde je uložený ODPOR. Len zhlboka dýchaj a v bdelej pozornosti naplnenej prijatím sa zázračne všetko rozpúšťa. Energia voľne môže prúdiť. Zaplaví nás láska , ktorá JE. JE PRAMEŇOM NEKTÁRU, KTORÝ ZAPLAVÍ NAŠU PRÍTOMNOSŤ A STÁVA SA ČISTOU  LIEČIVOU ESENCIOU PRE VŠETKY NAŠE VZŤAHY.

BOZÈ, NAPLŇ MA TOĽKOU LÁSKOU, KOĽKÚ UNESIEM...A DOVOĽ MI JU ŠÍRIŤ DO CELÈHO UNIVERZA.

Ďakujem.

Nech láska , prebudená v našich srdciach aa stane medicínou pre celè ľudstvo. Nech sa stane základným kameňom tvorenia nových liečivých vzťahov.

S láskou Slnko v Srdci.

Dátum: 15.7.2015

Komentáre (3):

cmukendes
Cmuk
27.1.2016 23:18:10
Anica
V láske, s láskou a pre lásku veľké ĎAKUJEM!!!
15.7.2015 08:57:14
silvia
milujem
ďakujem
objímam

ĎAKUJEM
15.7.2015 08:43:44