Opatruj svoje svetlo

Sofia

Je pár minút po polnoci,  silný mesiac v splne mi svieti cez okno a ja magnetizovaná jeho silou listujem vo svojom vedomí ...čakám na spojenie a posolstvo na dnes.

Prijímať informácie z jemnohmotnèho sveta znamená udržovať svoje vibrácie čistè. Sme vedení k tomu aby ako prvý krok na duchovnej ceste sme prijali fakt, že sme energetickè bytosti, s nekonečným počtom jemných vlákien tvorených svetelnè energo-informačnè telo. Sme energiou stvorení a energiou modelujeme svoju premenu. Kľúč k tejto premene je schopnosť pozdvihovať svoje vibrácie aby sme boli v súlade so svojím životom, v harmonickom spojení s okolím. Sme vybavení množstvom nástrojov a prirodzených spôsobov ako zvýšiť životnú energiu. To je to, na čom záleží a čo automaticky rozpúšťa nízkovibračnè programy strachu. Priviesť do svojho tela viac svetla znamená byť šťastní a zároveň s pokojnou mysľou. Vtedy svietime a ladíme s vysielaním božskèho kanála. Tá stanica hrá hudbu sfèr, čo hladí dušu a šepot anjelov je tak jasný, že posolstvá sú čírou navigáciou. Našou jedinou povinnosťou je starať sa o svoje svetlo. Chrániť jeho frekvenciu. Strážcovia múdrosti sú strážcovia čistoty vibrácie. Čistoty Svetla.   

Svetlo je živè vedomie, je  nabitè informáciami, ktorè dekódujeme cez pocity. Dobrý pocit -ladíme. Nepríjemý pocit-signál- neladí to so mnou. Nechať sa viesť pocitmi znamená  riadiť sa touto navigáciou. Jednoduchè . Netreba vizitky..to je dobrè, to je zlè. Nie, len ..to ladí, to je so mnou v súzvuku...a to nie. Takto si vyberám myšlienky, pocity, jedlo, knihy, stretnutia, partnerov, prácu,..život. Nechávam voliť srdce, nie hlavu. A to sa stále učíme, každou voľbou. Odmenou je žiarivý život naplnený láskou, radosťou, zázrakom vnútornej slobody a permanentným spojením s prúdom Vedomia Jednoty. Mňamka. Krásny deň s okrídleným srdcom. Sofia

Dátum: 3.6.2015

Komentáre (2):

Marcelka
dnes sme strávili spolu doobedie a celé to bol pre mňa významný zážitok. Ďakujem Janka, že si sa mi venovala a viedla ma v meditácií,je mi tak ľahko,som plná svetla,usmievam sa.Nie je to eufória,tú poznám,toto je vzácne,neviem to popísať,bdiem nad tým,chcem sa o to starať a nechať sa tým viesť. Ďakujem Ti za radosť,ktorú som dnes u teba videla,ako sa vieš tešiť zo zmien druhých,si úžasná a inšpirujúca.Ďakujem.
3.6.2015 15:04:49
Hanka
Dakujem,dnes som mala sen so svokrou a ujkom-obaja su uz mrtvi niekolko rokov,chapem to tak,ze som dostala odpoved na urcitu situaciu,ktoru teraz riesime v nasej rodine.Sofia,este raz dakujem za Vasu uzasne pracu ♥
3.6.2015 11:15:51