ODPUSTENIE

Sofia a Chamuel

POSOLSTVO prijaté od ARCHANJELA CHAMUELA.

Milované bytosti Zeme. Láska je vašim zdrojom poznania a zároveň svetlom hľadania jej skutočnèho zmyslu. Láska vo vašom pozemskom putovaní má najväšiu silu zo všetkých síl vo vesmíre. Je vzácnejšia ako čokoľvek si dokážete predstaviť. Je hybnou silou všetkých vašich skúseností. Je počiatkom , procesom putovania i naplnením cesty. Je všetkým , čo je stvorené.

Odpustenie je kľúč k poznaniu, že skutočná je len laska Otvor svoje srdce a dovoľ nám anjelom lásky vstúpiť svetlom do tvojho bytia. Rozpustíme všetky záťaže a bolesti.

Odpustenie nie je procesom zabudnutia. Tým len sviažeš krídla svojej duše. Naopak, odpustenie je pozdvihnutie vibrácie a tým rozpamätanie sa na proces dohody duší. Poznanie, že nech sa stalo čokoľvek , práve to bolo dokonalè pre lekciu a skúsenosť od-pustenia aby duša mohla vystúpiť z karmickèho zacyklenia. Odpustenie je následný prirodzený stav po prijatí . Prijatie a odpustenie vedú k úplnému očisteniu studienky duše a k vyššiemu poznaniu JEDNOTY VO VŠETKOM.

Aby odpustenie bolo úplnè musí prebehnúť na 3 úrovniach v ktorých je energia premietnutá.

♥ ODPÚŠŤAM SEBE-tým uvoľníš rovinu príčin. Vždy všetko začína postojom k sebe

♥ ODPÚŠŤAM VŠETKÝM, KTORÍ MI UBLÍŽILI- týmto sebe a celému vesmíru prehlasuješ, že už nechceš vstupovať do rovnakých drám a bolestných scenárov ..naplnené je !

♥ PROSÍM O ODPUSTENIE SVOJE TELO ZA TO, ŽE SOM HO ZAŤAŽILA TOU BOLESŤOU- tým uvoľňuješ a deaktivuješ program zapísaný v bunečnej památi a v DNA. AFIRMÁCIE: ODPÚŠTAM SEBE, ODPÚŠŤAM VŠETKÝM, KTORÍ MI UBLÍŽILI, A PROSÍM O ODPUSTENIE SVOJE TELO , ŽE SOM DO SEBA TU BOLESŤ PRIJALA.

Ďakujem

S láskou Sofia

Dátum: 11.5.2017

Komentáre (0):