Novembrový NOV

Sofia

   Milovaní moji súputníci Svetla,

NOVembrový NOV. 11.11....KE FUERTE!! (aké silné...)

Akè silnè symboly nám Vesmír posiela. Doslova nás ponára do sily Duch v tento čas. Aby všetkým nám BOLO JASNÈ , ŽE NA PROGRAME PLANETÁRNEHO VEDOMIA JE NOVÈ PREBUDENIE. 

Je jedno, de si, čím sa zaoberáš, na akej úrovni zotrvávaš-vlna svetla týchto dní preniká všetkým a nachádza si cestu spôsobom, ktorèmu rozumie naša duša. Je čas otvoriť okná a pozvať Svetlo dnu. 

  1. Otvárajú sa príležitosti novým , neobvyklý, spôsobom sebaspoznávania, liečenia, pozdvihovania vibračnej úrovne...Otvára sa priestor pre NOVÚ KOMUNIKÁCIU S VEDOMÍM ZDROJA. Táto nová forma prenosu vedomia je ukotvená v symboloch. Prenikali svojou silou celým stvorením. Sú ako kozmická abeceda prenosu dát, kozmickej energie, lásky a svetla.

Sú nášmu vyššiemu vedomiu dobre známe. Veď v toľkých vteleniach atlantskej i Lemúrskej cesty tvorenia sme sa vďaka nim prepájali so Zdrojovým Vedomím. 

Áno, ľudstvo dozrelo do vibrácie, že tieto skvosty môžeme opäť používať. S nesmiernou láskou a vďakou letí moja láska Sabine Sangitar, ktorá vychannelovala tieto kryštály. Sú uložené v Gize -samotným Thovtom -s pomocou Atlantských kňažiek a kňazo. Po potopení Atlantídy boli starostlivo ukotvenè v svetelnej mriežke čakajúce na tento špeciálny čas prebudenia.

Postupne vám budem posielať tieto kryštály vedomia. Tak ako pocítim, že ladia s vibráciou danèho dňa. V 5tich nasledujúcich dňoch zasielam celú sadu a neskôr aj s popisom. Ich popis som s láskou prevzala zo stránky zeme andelu.cz. Ďakujem za svetelnú prácu pre vzostup Gaii.

Tak, otvorte intuíciu a pracujte s nimi tak, ako vám srdce káže. Pocítite ich požehnanie a živè vedomie, ktorè v sebe majú vpečatenè. 

A ešte niečo...Boh nás veľmi miluje. Ďakuje za každý náš vedomý zámer,  ktorým pomáhame rozkvitať Gaiu, tým, že vnesieme do svojho života lásku, radosť, mier, umenie života. To je najviac...

Ľúbim Vás...ponovom:-)))

Posielam objatie Paľko, dnes je veľký deň spojenia duší v krste knihy...Veľa šťastie Všetkým

.Buďte Láskou.Slnkom v Srdci? Svojím BOŽSKÝM PAPRSKOM VEDOME V NÁDHERNOM TELE TU NA ZEMI.

Hasta mañana Amigos. 

Sofia de Shambala

 

Dátum: 11.11.2015

Komentáre (2):

Majka
Mila Sofia, aj my Ta pozdravujeme a dnes na Palkovom krste sme na Teba myseli a spominali Ta. Citila si? Mali sme uzasny vecer. Opatruj sa a uzivaj si vsetko. cmuk :-)
11.11.2015 21:44:14
Anica
V týchto posolstvách si mi SofiJanka vysvetlila súvislosti, ktoré sa dejú.
Ďakujem zo srdiečka a objímam Ťa s NOVOM po novom :-)
11.11.2015 20:44:37