Nové a vedomé zámery

Sofia

Energia pred novom mesiaca vždy žiari  výnimočnosťou. Zvoní v našom vnútri aby sme formovali svoju myseĺ . I v súzvuku s numerologickým odkazom  je čas vo vedomí koncentrovať svoje vedomie do jasnèho zámeru. 

Po celý mesiac november(11) je závoj medzi dimenziami jemný a z iných úrovní k nám presakuje sila darov a odkazov, vedenie našich sprievodcov si uvedomujeme jasnejšie -a zreteľnejšia je komunikácia s anjelskym svetom. Všetky druhy komunikácie a výmeny informácií s ľuďmi, bytosťami jemnohmotnèho sveta, so zvieracou ríšou...všetko sa premieta krištáľovo  čisto. Je čas načúvať, jasne klásť otázky a prijímať prúd informácií. Zachyť prvý pocit, myšlienku a dôveruj tomu. 

Na nov na našej stránke uverejníme Symboly Vedomia Jednoty. Je to svetelný Jazyk v symboloch, ktorè sú uloženè pod Sfingou v Sieni Záznamov. Je to kozmická reč. V každom symbole je vpečatená energia živèho vedomia Univerzálneho kľúča kvality, ktorú nesie. Majú mnohovrstevnè pôsobenie. Sú vedomè kryštály pôsobiace jemnou energiou na tej úrovni, kde je to potrebnè.

Prostredníctvom Chanellingu ich odkódovala Sabina Sangitar . Ich sila a praktickè využitie je v dobe vzostupu Gaii nevyhnutným prebudením kryštálov Božskej Sily. Všetky podrobnosti a ich praktickè využitie prinesieme postupne od 11.11.2015. 

Všetko, čo potrebujeme , máme tu a teraz. Precíť vedomè spojenie s Jadrom, so Srdcom Matky Zeme. Odovzdaj Matke lásku , zdieľaj s ňou svoje pocity a precíť jej srdce pulzujúce v tvojom strede. Požiadaj o silu, Svetlo, hojnosť, múdrosť, jasnè vedomie....Požiadaj o čokoľvek, čo potrebuješ. Srdce Gaii  zrkadlí nekonečnè svetlo ZDROJA .Je tu pre nás. 

Ľúbim vás moja pozemská rodina Hviezdneho domova. Ďakujem z celèho srdca za  vaše zdieľanie 

Sofia

 

Dátum: 9.11.2015

Komentáre (2):

hanka
kazdy vecer pozeram do notbooku a tesim sa na nove mudrosti.dakujem anjel
11.11.2015 23:18:17
Janka M
Vďaka za skvelý štart do nového dňa s úžasným posolstvom.
Moja ranná kávička a pri nej Sofiine posolstvo a dník môže začať.
Ďakujem nebesám za to, že som Ťa stretla. Ľúbim Ťa......
9.11.2015 07:46:09