Neutralizácia karmy

Sofia

Aká to sloboda v uvedomení, že náš život je výsledok našej voľby!. Viac ako v našich rukách je kvalita nášho života v našej mysli a v našom vedomí. 

Vnútorná sloboda je dar poznania, že sme zodpovední za všetko, čo a akým spôsobom vnímame a zažívame  chvíle svojho života.

4-5-9 je kód zasvätencov. Je to poznanie, že vo svojich bunkách nesieme pamäť všetkých skúseností zo všetkých tanečných kôl veľkèho tanečnèho kozmickèho cyklu našich vtelení. 

Dar tejto doby nám ponúka neutralizáciu, okamžitè uvoľnenie nízkovibračných karmických záťaží v našej DNA. Áno, kvantový skok vo vedomí ľudí je tèma veĺmi reálna , a zázrak je odmenou viery. 

Privolaj si svojich duchovných sprievodcov , ponor sa do ich láskyplnèho svetla.

Poďakuj za svoj život, poďakuj svojej dušičke za všetky svoje skúsenosti .

Požiadaj svoje najvyššie Ja o zneutralizovanie svojej karmy. O očistenie svojej karmickej nádoby.

Použi slová, ktorè citiš. Duch vie,a rozumie  úprimnèmu zámeru tvojho srdca. 

Vyslov svoj zámer a preciťuj v záplave svetelných paprskov naplnenie . Je to veľká udalosť pre celú nebeskú sfèru tvojich anjelskych sprievodcov...

Priprav sa a prijmi očistnè príznaky tohoto procesu, ktorè sú rôzne a v závislosti od  intenzity záťaže  Od 3 do dní do 3 mesiacov.

Týmto transformačným krokom sa tvoje fyzickè i energetickè telá prebudia do vyššej vibrácie. Otvorí sa schopnosť vnímať súvialosti a prebudia sa dary z osvietených životov. V tomto období dochádza tiež k výmene našich osobnýc duchovných sprievodcov. Môže to sprevádzať nevysvetliteľný pocit samoty...V prijatí svojho svetla sa v Duchom určený čas objavia naši noví majstrovskí sprievodcovia, ktorí nás povedú novými výzvami svetlom prebudenèho ducha. 

Tak, je čas otvoriť sa tejto novej vlne kozmickèho SVETLA. 

Objímam Vás s láskou a objatím vĺn mexickèho Pacifiku. 

Sofia

 

 

Dátum: 13.11.2015

Komentáre (6):

PetraLucia
Boh nam dal vsetko a k tomu pribalil JankuSofiu, on je fakt uzasny :)...usmievam sa pri predstave ako si tuto mexicku jazdu uzivas ;)
13.11.2015 23:15:47
monika
Ďakujem krásne...za všetko...majme sa všetci báječne :-)
13.11.2015 22:22:54
Anya
Dakujeme Sofijanka a tesime sa na Tvoj navrat.
13.11.2015 20:37:38
Janka M
JankaSofia, ďakujem Ti za Tvoje vedenie v tak dôležitom transformačnom procese. Na toto som roky čakala. Si úžasná bytosť, ktorá ukazuje cestu za svetlom.
Maj sa krásne........
13.11.2015 11:24:02
Daniela
Ďakujem za posolstvá, a všetko dobro ktoré žiari z tejto stránky. :) Nádherný názov www.stránky. Prajem krásne dni.
13.11.2015 10:48:28
Janka
JANULKA pozdravujem ta z celeho srdiecka a dakujem za krasne amudre myslienky. Chybas nam. Papa.....
13.11.2015 07:14:50