Na vlne vzostupu

Sofia

Júl je 7. -siedmy mesiac v roku, Sedmička je symbol veĺmi záhadný a ťažko uchopiteĺný, prikryrý závojom , ktorý dokáže odhrnúť len skúsenosť. A tá ide ruka v ruke so ZMENOU.

Áno , zmena ne konštantou , jedinou istotou prebudenia. Všetko prechádza zmenou. A kurz zmeny, planetárneho pusunu v tejto fáze vlny v ktorej je Gaia ponorená je vzostup. Sme napomáhajúcou súzvučnou silou , keď sme v spojení s našim vnútorným vesmírom -našou prirodzenosťou.

 

Náš prirodzený stav bytia a to, v čo sa vyvíjame je multidimenzionálna bytosť schopná uzatvárať na tejto planète mier a prenášať ho aj do iných svetov.A k mieru patrí voľba, čo chcem zažívať vo svojom svete? Ako sa túžim cítiť? 

Práve teraz plávame v pásme vysokých kozmických vibrácií. Planèta preradila na rýchlejší stupeň. Vynára sa množstvo paralelných spomienok (čistí sa záznam karmy- pôsobí jasne zákon príčiny a následku...7.mesiac jednotkovèho roku . 7+1=8) 

 

Je veľa vrstiev toho, čo prežívame a vrstvy reality sa začínajú rozštiepovať a lámať a my sa dostávame k novým aspektom a pohľadom na realitu v ktorej žijeme. 

To čo sa deje je jednoducho prestup z vedomia duality do vedomia Jednoty. Hlava to neberie, nemá na multidimenzionalitu softvèr. Len keď je ponorená do srdca a požehnaná prostotou a jednoduchosťou lásky...jednoduchosťou lásky- ponúkne nám pochopenie skúsenosti a pozdvihne nás do poznania JA SOM TY A TY SI JA. JA SOM VŠETKO VO VŠETKOM -VŠADE. VŠETKO JE NAVZÁJOM PREPOJENÈ A MÁ BOŽSKÈ VEDOMIE. VŠETKO JE JEDNO ŽIVÈ VEDOMIE...

A každý túto skúsenosť zažije po svojom. Možno bez slov. Len tak -že láska -a že dobre je -a že pokoj a mier ...myseľ stíchne a štebocú vtáky. 

Keď som Ducha požiadala o obraz ako  popísať prerod vedomia- čím prechádzame- zobrazila sa mi komoda s tisícimi šuplíkmi. Naše životy, istota duálnej mysle, pekne zoradenè hierarchie systèmu, ktorý doteraz slúžil našej 3D mysli. Postupne sa šuplíky otvárali- tak ako sme spoznávali príbuzne prepojenè životy, svety, ľudí, duchovným prebúdzaním sa otvárali. Až sa zrazu komoda zmenila na obrovskú almaru. Otvorenú. Bez šuplíčkov. Jedno bytie. Svetlo. Jednota. 

A tak si predstav tú  svoju komodoalmaru. Otvor, vyprac, očisti, osloboď, vymaľuj, vyhoď...je tvoja - ty vieš.

Krásny deň. 

S láskou Sofia

 

Dátum: 4.7.2017

Komentáre (0):