Na počiatku bolo SLOVO

Sofia

 Na počiatku bolo slovo. To slovo bolo u Boha. To slovo sa telom stalo. 

Kniha Genesis takto otvára mystèrium Stvorenia. Toto mnou pulzuje v bráne dnešnèho dňa, ktorý otvára Február. Tento mesiac je vo vibráciách dotyku s Božským svetom. Náruč svetla, múdrosti, dary, ktorè sa odkrývajú v nás v intenzívnom prežívaní prítomnosti anjelov, svetelných bytostí. Ten záblesk nás vedie aby sme očistili myseľ a ponorili ju do lásky srdca. 

Len v pokojnej hladine mysle sa zrkadlí jasnosť ducha. Len vtedy sme napojení na vedenie Boha. Len vtedy cez nás prúdi vyššia láska, ktorá modeluje slová, ktorè tvoria realitu svetla. 

Všetko začína u nás. Mier vo svete začína ked vytvoríme mier v sebe. To platí vo všetkom. A slová sú nosiče tej energie, ktorú tvoríme. Zodpovednosť je Vedomie. A  Vedomie je Zodpovednosť. A to všetko je požehnanè a presiaknutè LÁSKOU. A TOU SI TY, JA, LÁSKOU JE PODSTATA VŠETKÈHO STVORENÈHO. 

Voľme slová tak aby rozvibrovali vzduch . Nech preniknú do temnoty svetlom, do nevedomosti poznaním, do chaosu jasnosťou, do napätia mierom. Sme majstri Slova, čo sa rozpomínajú prečo sa zrodili ako SLOVENI. 

...lebo SLOVO...

S láskou Sofia

Dátum: 1.2.2016

Komentáre (1):

Želka
Mrazí ma, sestra moja ... čoskoro ťa/vás objímem
1.2.2016 15:53:29