Múdrosť srdca ťa povedie...

Sofia

Nech tento deň vnesie dôveru v jednoduchosť, ktorá je vždy najviac. V chaose, v napätí je kotvou pokoja a široký úsmev čistej bytosti bez predsudkov je ako bystrina v lese. Len na nás záleží kto sme a aký zmysel svojmu životu dáme. Len my určujeme ako naplníme svoj deň, ako a či zareagujeme na spory, a konflikty. Sme strážci svojej frekvencie a to je veĺkè umenie -svoje pole nechať žiariť čistým svetlom lásky bez podmienok. Prijatie je magický kľúč k pokoju v duši. Nežijem život nikoho inèho, tak ako môžem súdiť jeho kroky? Pokiaľ nevidím celok ako môžem hodnotiť detail? 

Z tejto úrovne ďalší krok je dovoliť SRDCU , aby oslobodilo myseľ. Prebudiť jeho silu. LÁSKOU. Láskou k životu. K tejto chvíli...láskou -že si to dovolím cítiť a povýšim jeho hlas, radosť, vášeň , spontánnosť, ...nad všetky dôvody mysle tých najpestrejších dôvodov prečo byť "rozumný" a logický ...a správať sa a myslieť podľa pravidiel vyšľapaných dogiem minulosti. Musíme tým skokom prejsť . Od hlavy k srdcu. Od hodnotení k prijatiu, od hluku a napätia k hudbe sfèr a TICHU. My to nemáme urobiť so svetom. MY TÚ ZMENU MÔŽEME UROBIŤ V SEBE, SO SVOJIM ŽIVOTOM, DNES...TERAZ!!!

Prijímam seba s láskou. Prijímam všetko čo mi prišlo do cesty , prijímam všetkých ...ľudí ktorí mi vstúpili do života....prijímam všetky skúšky...s láskou...ďakujem za ne......................

Prajeme krásny a láskyplný deň so slnkom v srdci. 

Dátum: 17.4.2015

Komentáre (0):