Moje miesto na slnku

Sofijanka

 

Byť sám sebou je stav bytia v ktorom viem, že som zodpovedná za všetko, čo k sebe priťahujem. Je to poznanie, že svojimi myšlienkami, pocitmi -vedome, alebo nevedome tvorím svoju realitu. Všetko poznanie je forma svetla a táto skúsenosť je neprenosná. Môžeme to dookola čítať , študovať zákony mysle, príťažlivosti energie ale len keď to vedome začneme žiť, posunieme sa k vyšším skúsenostiam

Je veĺmi dôležitè  uvedomovať si svoje slová, myšlienky, zámery , činy, podvedomè motívy, keď sa trènujeme a...získavame disciplínu nad naším pozemským Ja.

Veĺkè duchovnè vzostupy sú tvorenè malými krokmi dennèho uvedomovania si Seba. Všetko začína u mňa. Všetko tvorím vo svojej vnútornej "kuchyni" vedomia. Rovnako to všetko v sebe môžem zmeniť a oslobodiť sa. Sme mágovia i šamani. Sme tvorcovia i premietacie  plátna vlastných postojov. Prelínajú sa reality ...a zotrvať vo vedomí prítomnosti  je skutočnè umenie.

Menej je viac . Jednoduchosť vždy bola kľúcom spokojnèho života majstrov. A to je aj posolstvom týchto chvíľ. 

Nechávam každú dušu ísť svojou vlastnou cestou. Nechávam sa viesť múdrosťou svojej duše k láskyplnèmu "miestu" na slnku. Som nádherná , štastná bytosť plná lásky a múdrosti. Som svetlo Božskèho vedomia. Kráčam slobodne a volím si radosť.

Požehnaný deň v žiare svojho slnka. Sofia

 

 

 

Dátum: 13.7.2015

Komentáre (4):

Daniela
Slová ako pohladenie, ďakujééééém..........ľúbim a objímam
13.7.2015 22:10:42
cmukes
Zase raz paradna trefa! Cmúuuuuuuuuuk Dakujeme, Lubime....
13.7.2015 12:04:58
lucia
Krasne,hrejive posolstvo .. dakujeme...
13.7.2015 10:22:16
silvia
ĎAkujem
ĎAkujem
Ďakujem ... s LÁSKOU
:)*
13.7.2015 09:34:15