Modlitba Svetla a Lásky pre všetkých

Sofia

Keď Boh nadeľoval dobrotu, Klaudia dostala plnú náruč. Preposielam modlitbu, ktorou v jeden deň bola zaplavená od svetelných bytostí. Požiadala nás ozdieľanie pre všetkých. Dnes je deň , v ktorom v jednu veľkú rodinu sa spájame cez univerzálnu lásku. Nebo i Zem. Srdcia majú blízko. Lebo v najvyššej pravde -VŠETCI SME JEDNO.

Klaudia píše: "Vypočula som od Boha modlitbu ( pred pár mesiacmi ) a tak som ju pripojila k mojim ostatným obvyklým modlitbám, ale nedávno prišla správa Zhora , že tú modlitbu mám poslať aj ostatným ľuďom a keďže ja som dosť uzavretý človek a naozaj poznám málo ľudí tak si mi napadla ty milá Sofia a vaše milé Slnko v srdci. V hĺbke srdca dúfam, že sa ti podarí nájsť spôsob ako túto modlitbu ukázať ľuďom. Z hĺbky srdca ďakujem" 

S najväčšou radosťou zdieľame a vyzývame všetkých milovaných Poslov Svetla, všetky rozsvietenè Slnká Srdečné o zjednotenie sa v tejto prenádhernej modlitbe. Nech láska prúdi. Nech svetlo srdcia otvára...

 

 A tu je modlitba : Drahý milovaný Pane                                                                                                                                                           Z hĺbky srdca Ťa prosím,Pomož všetkým ľuďom na tejto prenádhernej planéte Zem ( ktorú si pre nás z lásky stvoril a na ktorej žijeme v láske a hojnosti ).                                                                                                                       Nech otvoria svoje srdcia dokorán.Nech do nich prúdi Tvoja nekonečná Láska a Svetlo, Láska a Svetlo, Láska a Svetlo.  Z hĺbky srdca ďakujem.

Nech sa tak stane.

Ďakujeme Klaudia

Krásny, požehnaný deň všetkým.

 

 

Dátum: 23.1.2016

Komentáre (1):

Anica
Nádhera, Láska, Svetlo....
Ďakujem SofiJanka, Klaudia!
24.1.2016 11:30:35